More

  Tworzenie stron WordPress

  Tworzymy strony na WordPressie zoptymalizowane pod kątem SEO. Na każdą kieszeń - zarówno budżetowe jak i dla bardziej wymagajacych.

  Projektowanie stron WordPress - jak działamy?

  1. Ustalenia wstępne

  Na samym początku naszej współpracy chcemy Cię lepiej poznać. Podczas pierwszego spotkania omówimy Twoje oczekiwania, cele biznesowe oraz grupę docelową. To kluczowy etap, który pozwala nam zrozumieć, jak najlepiej możemy Ci pomóc.

  2. Dostarczenie materiałów przez klienta

  Po ustaleniach wstępnych poprosimy Cię o dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów, takich jak teksty, zdjęcia, logo firmy czy inne elementy graficzne. Im więcej informacji otrzymamy, tym lepiej będziemy mogli dopasować projekt do Twoich potrzeb.

  3. Projektowanie strony WordPress (grafika)

  Następnie nasi projektanci graficzni przystąpią do pracy, tworząc unikalny i spersonalizowany projekt graficzny dla Twojej strony. Zależy nam na tym, aby strona nie tylko świetnie wyglądała, ale także była intuicyjna i łatwa w obsłudze dla odwiedzających.

  4. Oddanie grafiki do oceny

  Po stworzeniu projektu graficznego przedstawimy Ci go do oceny. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i gotowi do wprowadzenia zmian, aby projekt spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

  5. Budowa strony WordPress

  Po zatwierdzeniu projektu graficznego, nasi programiści przystąpią do budowy strony na platformie WordPress. Dbamy o to, aby strona była zoptymalizowana, szybka i bezpieczna.

  6. Testowanie strony

  Zanim oddamy stronę do Twojej oceny, przeprowadzimy szereg testów, aby upewnić się, że wszystko działa bez zarzutu. Testujemy stronę pod kątem wydajności, kompatybilności z różnymi przeglądarkami oraz optymalizacji pod SEO.

  7. Oddanie strony do oceny

  Na koniec przedstawimy Ci gotową stronę do oceny. Jesteśmy gotowi do wprowadzenia ewentualnych poprawek i dostosowań, aby strona spełniała wszystkie Twoje oczekiwania.

  Budowa strony WordPress - autorski szablon czy gotowy?

  Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego oferujemy różne opcje budowania strony na WordPressie w kontekście szablonu, aby sprostać różnorodnym potrzebom i budżetom naszych klientów.

  Autorski szablon WordPress

  Nasza główna specjalność to tworzenie autorskich szablonów WordPress. Dzięki temu podejściu jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

  Plusy:

  • Unikalność: Twój projekt będzie wyróżniał się na tle konkurencji dzięki unikalnemu designowi.
  • Dostosowanie: Możemy dostosować każdy element strony do Twoich potrzeb, co jest kluczowe dla osiągnięcia optymalnej funkcjonalności i wydajności.
  • Optymalizacja: Autorski szablon pozwala nam zoptymalizować stronę pod kątem szybkości ładowania i SEO, co jest kluczowe dla lepszego pozycjonowania w wyszukiwarkach.

  Minusy:

  • Czas realizacji: Budowa autorskiego szablonu wymaga więcej czasu, co może być istotne w przypadku projektów o ograniczonych terminach.
  • Koszt: Jest to opcja droższa w porównaniu do gotowych szablonów, ale inwestycja ta zwraca się w postaci lepszej jakości i większych możliwości dostosowania.

  Gotowy szablon WordPress

  Dla projektów o ograniczonym budżecie oferujemy możliwość skorzystania z gotowych szablonów WordPress. Jest to szybka i ekonomiczna opcja, która pozwala na stworzenie funkcjonalnej i estetycznej strony internetowej.

  Plusy:

  • Szybkość realizacji: Wykorzystanie gotowego szablonu znacznie skraca czas potrzebny na uruchomienie strony.
  • Koszt: Jest to opcja bardziej budżetowa, idealna dla małych firm lub start-upów.
  • Łatwość użycia: Wiele gotowych szablonów jest łatwe w obsłudze, co ułatwia klientom samodzielne zarządzanie treścią na stronie.

  Minusy:

  • Ograniczenia dostosowania: Gotowe szablony mogą być ograniczone pod kątem możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.
  • Ryzyko podobieństwa: Istnieje ryzyko, że inne strony internetowe będą używać tego samego szablonu, co może sprawić, że Twój projekt straci na unikalności.

  Nie ważne, czy zdecydujesz się na autorski szablon, czy gotowy szablon WordPress, nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci w każdym etapie procesu budowy strony. Skontaktuj się z nami, aby omówić swój projekt i dowiedzieć się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

  Oferta

  Nasza główna oferta składa się z pozycjonowania stron internetowych oraz wszystkich czynności dotyczących WordPressa.

  Nie posiadasz własnej strony?

  Jeśli nie posiadasz własnej strony, sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy wstanie ją dla ciebie stworzyć

  Posiadasz stronę WordPress?

  Jeśli posiadasz stronę na CMS WordPress i chcesz rozpocząć jej pozycjonowanie, skontakuj się z nami

  Posiadasz stronę na innym CMS?

  Jesteśmy wstanie wypozycjonować stronę na innym CMS niż WordPress. Dowiedz się wiecej.

  FAQ - najczęstsze pytania

  Czy WordPress jest bezpieczny?

  WordPress jest uważany za stosunkowo bezpieczny system zarządzania treścią, ale jak każde oprogramowanie, może być podatny na ataki, jeśli nie jest prawidłowo konfigurowany i regularnie aktualizowany. Bezpieczeństwo WordPressa można znacznie zwiększyć poprzez stosowanie najlepszych praktyk, takich jak regularne aktualizacje oprogramowania, wtyczek i motywów, stosowanie silnych haseł, korzystanie z zabezpieczeń na poziomie serwera, a także instalowanie wtyczek bezpieczeństwa. Ważne jest również, aby unikać korzystania z niesprawdzonych wtyczek i motywów, które mogą zawierać luki w zabezpieczeniach.

  Czy WordPress jest darmowy?

  Tak, WordPress jest darmowym oprogramowaniem open-source, co oznacza, że można go swobodnie pobierać, instalować i modyfikować. Jednakże, chociaż sam WordPress jest darmowy, niektóre dodatkowe elementy, takie jak specjalistyczne wtyczki, motywy premium czy usługi hostingowe, mogą być płatne. W związku z tym, całkowity koszt utrzymania strony na WordPressie zależy od wybranych narzędzi i usług.

  Czy można mieć sklep internetowy na WordPressie?

  Tak, można mieć sklep internetowy na WordPressie, najczęściej za pomocą wtyczki WooCommerce. WooCommerce to popularna i elastyczna wtyczka do e-commerce, która umożliwia użytkownikom WordPressa tworzenie i zarządzanie sklepem internetowym, dodawanie produktów, konfigurowanie opcji płatności i realizację zamówień. Jest to rozwiązanie szeroko stosowane i wspierane przez dużą społeczność użytkowników i deweloperów.

  Chcę zbudować stronę, czy WordPress to dobry wybór?

  Tak, WordPress jest dobrym wyborem do budowy strony internetowej, dzięki swojej elastyczności, łatwości użycia i dużej społeczności użytkowników i deweloperów. Oferuje on szeroki wybór motywów i wtyczek, co pozwala na dostosowanie strony do indywidualnych potrzeb, bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności programistycznych. Jest również przyjazny dla SEO i dobrze skalowalny, co sprawia, że jest odpowiedni zarówno dla małych, jak i dużych projektów. Jednakże, ważne jest, aby pamiętać o regularnych aktualizacjach i dbać o aspekty bezpieczeństwa.

  Co to jest WooCommerce?

  WooCommerce to popularna wtyczka do WordPressa, która umożliwia przekształcenie strony internetowej w pełnoprawny sklep internetowy. Oferuje szeroki zakres funkcji e-commerce, takich jak dodawanie produktów, zarządzanie zapasami, obsługa płatności, konfiguracja kosztów wysyłki i obsługa zamówień. WooCommerce jest elastyczny i można go dostosować za pomocą dodatkowych wtyczek i motywów, co sprawia, że jest odpowiedni zarówno dla małych, jak i dużych sklepów online.