Zlecę wykonanie strony - Gabinet dermatologiczny

Szukasz kogoś komu mógłbyś zlecić wykonanie zlecenia, projektu? Zamieść ogłoszenie.
no avatar
DermaC

Reputacja: 0 pkt
Od: 24 paź 2019, o 11:20

Zlecę wykonanie strony - Gabinet dermatologiczny

przez DermaC » 24 paź 2019, o 11:45

Dzień dobry,

Chciałbym zlecić wykonanie strony / szablonu na Wordpress dla mojego gabinetu dermatologicznego. Poniżej postaram się przedstawić oczekiwaną przeze mnie charakterystykę. Oczywiście teksty i "zawartość" strony zostanie zapewniona przeze mnie. Jeśli chodzi o zdjęcia i grafiki na stronę wykupie subskrypcję na jakimś Stocku (np. Adobe).

Ogólne wymagania:
- W pełni responsywna (koniecznie musi prawidłowo wyglądać i płynnie działać na urządzeniach mobilnych)
- Zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania (GTmetrix, Google PageSpeed Insights)
- Zoptymalizowana pod kontem SEO (mile widziany Yoast SEO, ze względu na to, że znam tą wtyczkę)

Opis strony, podstron i zawartości
1. Strona główna
Na górze: logo i poziome menu (Zabiegi, Cennik, O nas, Poradnik pacjenta, Kontakt, [Nr telefonu])
Poniżej informacje o zabiegach (np. w formie slidera)
Na dole mapa Google i informacje kontaktowe

2. Zabiegi
Tutaj chciałbym, żeby były przedstawione oferowane zabiegi (np. Laser frakcyjny CO2, Usuwanie przebarwień, itp). Ponadto każdy zabieg z opisem i jako osobna podstrona (Opis zabiegu, Zdjęcia, Cena).

3. Cennik
Lista zabiegów i usług wraz z cenami. Nazwy zabiegów jako linki do podstron z opisami zabiegów (patrz wyżej)

4. Poradnik pacjenta
Prosta podstrona z najczęściej zadawanymi pytaniami - FAQ

5. Kontakt
Mapa, dane kontaktowe, itp.

Mile widziana faktura/rachunek, ale nie jest to wymóg konieczny.

Bardzo proszę o przesłanie ofert w wiadomości PW lub na adres email: estetycznezabiegi@gmail.com
Proszę o uwzględnienie w wiadomości portfolio / przykładowych stron wykonanych.