Zapytanie o Edycję motywu

Dział dot. modyfikacji motywów Wordpress oraz rozwiązań napotkanych problemów.
no avatar
adriankabat32

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 sty 2019, o 22:22

Zapytanie o Edycję motywu

przez adriankabat32 » 18 sty 2019, o 22:31

Witajcie ! Jestem nowym użytkownikiem Forum i mam do was kilka pytań.

Chciałbym z edytować motyw Twenty Nineteen i zbytnio nie wiem w jakie pliki do edycji się udać.

Chciałbym ustawić Menu na środku paska menu tak jak wygląda to na załączonym screenie, chciałbym do tego powiększyć trochę czcionkę menu. I tutaj moje pytanie, czy jest to w ogóle wykonalne, wtyczką Mega Menu nie mogę tego ustawić, lub nie mogę znaleźć opcji.

Druga sprawa jest taka że mam np. w Menu zakładkę Home, gdy w nią klikam pokazuje mi się strona i na stronie jest napis Home, zaznaczone na zdjęciu na zielono, chciałbym aby ten napis Home mi się nie pokazywał, ale żeby był widoczny w Menu. Czy jest taka możliwość ?

No i trzecia sprawa która mi trochę przeszkadza to ta kreska która jest nad nazwą Home i każdą inną zakładką w Menu, jest jakaś możliwość jej usunięcia ? zaznaczyłem ją na pomarańczowo na zdjęciu.

Za każdą pomoc będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny. Poniżej załączam screen strony.

Obrazek

Daniel_koziara
Świeżak

Reputacja: 1 pkt
Od: 22 lis 2018, o 16:35

Re: Zapytanie o Edycję motywu

przez Daniel_koziara » 2 lut 2019, o 16:13

Zmiany będą potrzebne w kodzie CSS i z tym menu nie do końca rozumiem ponieważ obrazek wygasł (nie widać go) jak coś to pisz na mój email.
Obrazek
Zajmuje się Wordpress oraz frontend (PSD to HTML, React itp...)
daniel@danielkoziara.pl