Wysyłki

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
natalson

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 sty 2021, o 23:27

Wysyłki

przez natalson » 23 sty 2021, o 23:35

Dzień dobry, mam pytanie o wysyłkę w woocommerce. Mianowicie mam kilka klas wysyłkowych dodanych. Sa produkty do wysyłki np za 15 zł i produkty na palecie za 130 zł. Przykładowo teraz mam, że kiedy klient zakupi cos z wysylka za 15 i 130 to się sumuje czyli 145 wysylka, ale co w przypadku gdy zamowi 2 produkty ktore musza jechac na dwoch osobnych paletach, wtedy pokazuje mi sie ze koszt wysylki jest 130 a chcialabym zeby byl 260, bo tyle bedzie mnie kosztowac wysylka 2 palet. Prosze o pomoc. Natalia

kamillaskowski
Świeżak

Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29

Re: Wysyłki

przez kamillaskowski » 25 sty 2021, o 10:19

Wystarczy ustawić warunek, że dla tego przedmiotu/rodzaju wysyłki każda dodatkowa sztuka to dodatkowy koszt przesyłki.

no avatar
natalson

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 sty 2021, o 23:27

Re: Wysyłki

przez natalson » 25 sty 2021, o 13:56

Dziękuję za odpowiedź, tylko gdzie mam wpisać ilość sztuk, czyli jedną na dana klasę wysyłkową? To mi się pokazuje po najechaniu na znak pytania. Co musze wpisać jeśli np koszt wysyłki dla danej klasy wysyłkowej mam 130 zł itp. Teraz mam wpisaną tylko kwotę.

Wpisz koszt (bez podatku) na zamówienie, np. 5.00. Domyślnie jest 0.

Wpisz [qty], aby użyć liczbę przedmiotów,
[cost], aby użyć całkowity koszt produktów i [fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""], aby użyć opłatę procentową.