Wysłać na inny adres ? zmiana napisu? Jak ??

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Patrykos
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lis 2020, o 16:19

Wysłać na inny adres ? zmiana napisu? Jak ??

przez Patrykos » 20 lis 2020, o 16:42

Cześć

Potrzebuje zmienić napis w koszyku zamówienia sklepu z WordPress woocommerce z Wysłać na inny adres ? na np. Dane do faktury / wysyłka na inny adres.

Nie ja kodowałem sklep ustawienia podstrony prześledziłem wtyczka checkout nie pomogła

https://czystus.pl/zamowienie/ - na wskazanej podstronie chce dokonać zmian :)

Z góry dzięki za wskazówki najlepiej krok po kroku i zrozumienie :)
Załączniki
wysłac na inny adres.jpg
Wysłać na inny adres zmiana napisu
wysłac na inny adres.jpg (33.03 KiB) Przeglądane 120 razy

no avatar
baltrek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 5 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Wysłać na inny adres ? zmiana napisu? Jak ??

przez baltrek » 20 lis 2020, o 18:34

Wejsc do katalogu strony. Wejdź do wp-content/themes/woodmart-theme o ile taki jest stworzony a powinien a jeżeli nie to do (wp-content/themes/woodmart)<- bedzie działać ale z punktu widzenia deweloperów jest to niepożądane abyś wrzucał do głównego szablonu. Otwórz plik functions.php. wklej to co poniżej. Zmień "tekst nowy" na to co chcesz. Powinno śmigać aczkolwiek nie testowałem tego teraz

function ship_to_different_address_translation( $translated_text, $text, $domain ) {
switch ( $translated_text ) {
case ‘Ship to a different address?’ :
$translated_text = __( ‘tekst nowy’, ‘woocommerce’ );
break;
}
return $translated_text;
}

add_filter(‘gettext’, ‘ship_to_different_address_translation’, 20, 3);

W razie czego pomogę. Pisz na bart.borowik@gmail.com
Patrykos lubi ten wpis.

no avatar
Patrykos
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lis 2020, o 16:19

Re: Wysłać na inny adres ? zmiana napisu? Jak ??

przez Patrykos » 20 lis 2020, o 20:44

Coś nie działa jeżeli dobze skumasłem z poziomu FTP miałem na to wejść

wp-content/themes/woodmart-theme - tego nie ma
wp-content/themes/woodmart - to jest

Odnalazłem plik functions.pl wrzuciłem kod chyba że ma znaczenie w której linii

sklep ma modyfikacje na motywie woodmart-child tam też jest p[lik functions.php wrzuciłem testowo najpierw tam podany przez bart kod i efektu niestety brak;)

Avatar użytkownika
kamillaskowski
 
Posty: 33
Reputacja: 5 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Wysłać na inny adres ? zmiana napisu? Jak ??

przez kamillaskowski » 21 lis 2020, o 20:28

Hej,

To bardzo proste:
1/ Checkout Manager for WooCommerce - ale pisałeś, że nie działa. Dziwne, może coś źle robisz ;)
2/ WooCommerce Customizer - spróbuj tą wtyczkę
jak się nie uda to:
3/ dodaj do functions.php na samym dole
function shipchange( $translated_text, $text, $domain ) {
switch ( $translated_text ) {
case 'Ship to a different address?' :
$translated_text = __( ' Dane do faktury', 'woocommerce' );
break;
}
return $translated_text;
}

add_filter('gettext', 'shipchange', 20, 3);

W razie problemów: kamil@laskow.ski

no avatar
baltrek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 5 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Wysłać na inny adres ? zmiana napisu? Jak ??

przez baltrek » 22 lis 2020, o 13:16

Powinno działać. Jakby co to pisz do Kamila lub do mnie na Bart.borowik@gmail.com. Jakby co to od razu uprzedzam że będę chciał dane do serwera i po prostu ci to zrobię




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości