Wtyczka WP Desk XML Dropshipping i WP All Import Pro.

Masz problem z modyfikacją wtyczki Wordpress, to odpowiednie miejsce na Twój wpis.
no avatar
SlawomirP
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 wrz 2021, o 13:35

Wtyczka WP Desk XML Dropshipping i WP All Import Pro.

przez SlawomirP » 6 wrz 2021, o 13:46

A więc tak pokrótce jaki jest problem.
Zaimportować plik XML od IdoSell.pl w standardzie IOF lub ICDF (link do info ze strony Idosell dla developera: https://www.idosell.com/pl/integracja-z-hurtowniami/).Dokumentację formatu IOF znajdzie Pan na stronie: https://www.idosell.com/pl/developers/otwarte-standardy-i-api-do-integracji/internet-offer-format-iof/ Wtyczka od WP Desk XML Dropshipping nie daje rady i WP All Import Pro również.Problemem podobno jest w pliku XML z hurtowni, który jest robiony pod ich system Idosell. ?! Wrzucam plik xml poniżej:https://sentiell.pl/edi/export-offer.php?client=as.slawomirpach@gmail.com&language=pol&token=e9d58541f137bb0f8bcbe84&shop=1&type=gateway&format=xml&iof_3_0
Najbliżej było wtyczce od WP desk i na niej się skupiliśmy, nawet była aktualizowana dla nas przez developera. Na początku był problem z cenami, stanami magazynowymi itp. Teraz pozostał problem, że nie importuje atrybutu: warianty. Czyli np: rozmiar pierścionka czy długość łańcuszka itp.
P.s. Mam korespondencję z WP Desk ich wskazówkami oraz dwa wideo z materiałem nagranego pulpitu przesyłanym do WPdesk, gdzie i z czym jest dokładnie problem.
Czy ktoś może pomóc?
Z góry dziękuje  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Modyfikacja wtyczek Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości