Wtyczka własne pole - Yotube

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
Karol Krystian
Świeżak
 
Posty: 69
Reputacja: 2 pkt
Od: 28 lut 2016, o 17:42

Wtyczka własne pole - Yotube

przez Karol Krystian » 7 mar 2016, o 20:33

Witajcie.

Poszukuję wtyczki/modyfikacji - dzięki której w artykułach (na blogu lub statycznej stronie) będę mógł dodawać własne pole - filmik z yotube.

Już piszę dokładnie o co mi chodzi. Na mojej stronie będę umieszczał artykuły, do których będą umieszczane filmiki. Nie chcę wstawiać "ekranu z filmem" a jedynie ikonkę, po kliknięciu której, użytkownikowi otworzy się filmik (lightboox). Wstawianie każdorazowo kodu jest nieco uciążliwe, więc pomyślałem, że coś takiego funkcjonuje.
Początkujący na wordpress... uczę się, pytam, nie idę na łatwiznę!!!

Avatar użytkownika
Wojtek Piasecki
Bloger
 
Posty: 261
Reputacja: 17 pkt
Od: 20 sty 2015, o 01:11

Re: Wtyczka własne pole - Yotube

przez Wojtek Piasecki » 7 mar 2016, o 22:29

serwery cs Usługi związane z wordpress: Prace związane z WordPress(tanio)

no avatar
Karol Krystian
Świeżak
 
Posty: 69
Reputacja: 2 pkt
Od: 28 lut 2016, o 17:42

Re: Wtyczka własne pole - Yotube

przez Karol Krystian » 8 mar 2016, o 13:33

Dziękuję - prawie ok, tylko że tutaj trzeba dodawać ręcznie cały kod. W taki sposób mogę wpisywać tak jak robiłem za pomocą innej wtyczki. Chodziło mi o coś bardziej zautomatyzowanego.

I jeszcze taka rzecz - czy jest możliwe dodanie ikonki YT, w tytule wpisu? oczywiście pojawiałaby się tylko w tedy, gdy do danego wpisu jest filmik. Oczywiście ikonka klikalna, otwiera się okienko z filmem przypisanym do wpisu, ewentualnie w stopce wpisu?
Początkujący na wordpress... uczę się, pytam, nie idę na łatwiznę!!!

Avatar użytkownika
Wojtek Piasecki
Bloger
 
Posty: 261
Reputacja: 17 pkt
Od: 20 sty 2015, o 01:11

Re: Wtyczka własne pole - Yotube

przez Wojtek Piasecki » 9 mar 2016, o 09:59

serwery cs Usługi związane z wordpress: Prace związane z WordPress(tanio)

no avatar
Karol Krystian
Świeżak
 
Posty: 69
Reputacja: 2 pkt
Od: 28 lut 2016, o 17:42

Re: Wtyczka własne pole - Yotube

przez Karol Krystian » 9 mar 2016, o 13:44

Nie za bardzo rozumiem jak tego używać. Strasznie skąpy opis.
Początkujący na wordpress... uczę się, pytam, nie idę na łatwiznę!!!

no avatar
Karol Krystian
Świeżak
 
Posty: 69
Reputacja: 2 pkt
Od: 28 lut 2016, o 17:42

Re: Wtyczka własne pole - Yotube

przez Karol Krystian » 9 mar 2016, o 14:34

Chciałbym osiągnąć coś takiego - ta ikonka byłaby klikalna, otwierałaby się lightboxie, i tam byłby filmik - oczywiście w każdym wpisie inny.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/432b03516de97572

Za bardzo nie rozumiem dodawania własnego pola, może w tym kierunku coś?
Początkujący na wordpress... uczę się, pytam, nie idę na łatwiznę!!!

no avatar
Karol Krystian
Świeżak
 
Posty: 69
Reputacja: 2 pkt
Od: 28 lut 2016, o 17:42

Re: Wtyczka własne pole - Yotube

przez Karol Krystian » 12 mar 2016, o 17:26

Mam pytanie : czy można to zrobić przez dodatkowe pole? Jeżeli tak, to w jaki sposób?
Początkujący na wordpress... uczę się, pytam, nie idę na łatwiznę!!!

Avatar użytkownika
Wojtek Piasecki
Bloger
 
Posty: 261
Reputacja: 17 pkt
Od: 20 sty 2015, o 01:11

Re: Wtyczka własne pole - Yotube

przez Wojtek Piasecki » 12 mar 2016, o 19:39

Obawiam się że żadnej wtyczki od tego nie znajdziesz, pozostaje Ci zlecić to komuś.
serwery cs Usługi związane z wordpress: Prace związane z WordPress(tanio)

no avatar
Karol Krystian
Świeżak
 
Posty: 69
Reputacja: 2 pkt
Od: 28 lut 2016, o 17:42

Re: Wtyczka własne pole - Yotube

przez Karol Krystian » 12 mar 2016, o 19:56

Jak większość w WP... pytałem o dodatkowe pole. Myślę, że jest to do osiągnięcia. Myślę, że dla ogarniętych użytkowników nie jest problemem podpowiedzieć. Gdyby było mnie stać, to wydałbym już dawno 900 zł na stronę opartą na WP, miałbym wszystko ;-)
Początkujący na wordpress... uczę się, pytam, nie idę na łatwiznę!!!




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Szukam wtyczki

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron