Wtyczka rezerwacji pokoi

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
Krzys_dz
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 mar 2016, o 16:40

Wtyczka rezerwacji pokoi

przez Krzys_dz » 20 mar 2016, o 17:09

Szukam darmowej wtyczki do rezerwacji pokoi hotelowych. Wtyczka ma być darmowa, bez płatności online i pośrednictwa zewnętrznego serwisu. Wystarczy tylko ,żeby można było wybrać termin przyjazdu, odjazdu ,ilość osób i rodzaj pokoju. Coś jak np.w tym szablonie :http://themeforest.net/item/soho-hotel-responsive-hotel-booking-wp-theme/full_screen_preview/5576098.

no avatar
Karol Krystian
Świeżak
 
Posty: 69
Reputacja: 2 pkt
Od: 28 lut 2016, o 17:42

Re: Wtyczka rezerwacji pokoi

przez Karol Krystian » 20 mar 2016, o 18:11

Szukasz?
Wpisz sobie booking Rooms na stronie https://pl.wordpress.org/plugins/
Dwie albo trzy wtyczki mogą cię zainteresować, ale sam musisz sprawdzić ich funkcję, no chyba, że ktoś z użytkowników forum korzystał...
Początkujący na wordpress... uczę się, pytam, nie idę na łatwiznę!!!

no avatar
Krzys_dz
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 mar 2016, o 16:40

Re: Wtyczka rezerwacji pokoi

przez Krzys_dz » 20 mar 2016, o 22:21

Testowałem kilka, ale większość wymagała rejestracji lub wymagała połączenia z innym serwisem pośredniczącym. Ostatnio włączyłem Solidres, ale nie bardzo umiem ją skonfigurować. posting.php?mode=reply&f=41&t=2106# Czekam dalej na podpowiedź, może ktoś użytkuję jakąś prostą, działającą wtyczkę.

no avatar
Karol Krystian
Świeżak
 
Posty: 69
Reputacja: 2 pkt
Od: 28 lut 2016, o 17:42

Re: Wtyczka rezerwacji pokoi

przez Karol Krystian » 20 mar 2016, o 22:38

Wydaje mi się, że tworzą takie wtyczki by zabezpieczyć interesy użytkowników. Każdy może kliknąć rejestrację pokoju, nawet tak dla "jaj".
Nie wiem czy coś takiego znajdziesz. Sprawdź może jeszcze inne, być może mają opcję wyłączenia rejestracji, ewentualnie wybierz jedną wtyczkę, która najbardziej ci odpowiada wizualnie, załóż temat z prośbą o przystosowanie wtyczki lub, co dla mnie wydaje się najlepszym rozwiązaniem - daj zlecenie;-)
Początkujący na wordpress... uczę się, pytam, nie idę na łatwiznę!!!




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Szukam wtyczki

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości