Wtyczka Page Views Count i problem z edycją

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
vanbrysiu

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 lis 2017, o 14:08

Wtyczka Page Views Count i problem z edycją

przez vanbrysiu » 23 lis 2017, o 14:44

Witam
Jestem początkujący więc proszę o wyrozumiałość.
Zainstalowałem wtyczkę View count i chciałem ją odnaleźć w kodzie, żeby zmienić napisy z Total view na Wyświetlenia i może zmniejszyć troszke rozmiar. Przeszukałem wszystkie pliki i nie moge nic znaleźć co mogło by za to odpowiadać. Gdy biore w Chrome zbadaj to fajnie znajduje mi tą ścieżkę - "<p class="pvc_stats" element-id="124"><i class="fa fa-bar-chart pvc-stats-icon small" aria-hidden="true"></i> 39&nbsp;total views, 18&nbsp;views today</p> ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać.
Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam.

no avatar
trader

Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lis 2017, o 23:00

Re: Wtyczka Page Views Count i problem z edycją

przez trader » 28 lis 2017, o 00:21

jak chcesz znaleźć kod do wtyczki to musisz przejść we "wtyczki" następnie "edytor" i w okienku po prawej wybierz, którą wtyczkę chcesz edytować. Najlepiej do edycji kodu pobierz sobie wtyczkę Advanced Code Editor lub ewentualnie jak bawisz się kodami w programie to sublime text.
Jak już będziesz mieć wtyczkę lub program to po prostu wyszukaj sobie w wyszukiwarce kodu "total views" i tyle ;)