Wtyczka Ocen ze strony facebook

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
Krzysztof Tański

Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2016, o 18:11

Wtyczka Ocen ze strony facebook

przez Krzysztof Tański » 14 maja 2016, o 18:23

Witajcie.
Poszukuję wtyczki/pluginu do zitegrowania w niewielkim stopniu strony facebook (nie profilu) ze stroną www opartą na WP. Konkretniej zależy mi na wyświetleniu ocseny strony facebooka na stonie www najlepiej w postaci treści oceny ilości gwiazdek itp. i fajnie by bylo żeby z poziomu strony można było też ocenic poprzez facebooka (coś w rodzaju linka itp).
Upraszczając na czym mi zalezy we wtyczce (możliwe że takiej nie ma):
1. wyświetlenie ocen i komentarzy na stronie www z serwisu facebook(nie komentzarzy postów zdjęć itp. samej strony)
2. wygląd mało istotny ważne aby można było zmieniać rozmiar okna z ową informacją (szerokość wysokosć ew. możliwość przewijania itp.)
3. Możliwość dodania oceny na facebook z poziomu srony www lub za jej pośrednistwem
4. wtyczka darmowa lub testowa (aby sprawdzić czy o to mi chodzi), jeśli testowa w rozsądnej cenie wersji full

Jeśli niejasno się wyraziłem odpowiem na dodatkowe pytania z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc.

Wojtek Piasecki
Bloger

Reputacja: 17 pkt
Od: 20 sty 2015, o 01:11

Re: Wtyczka Ocen ze strony facebook

przez Wojtek Piasecki » 22 maja 2016, o 17:57

Chodzi o to że posiadasz stronę którą użytkownik moze oceniać i chcesz wyswietlac te oceny?
serwery cs Usługi związane z wordpress: Prace związane z WordPress(tanio)

no avatar
Krzysztof Tański

przez Krzysztof Tański » 22 maja 2016, o 19:01

Wojtek Piasecki napisał(a):Chodzi o to że posiadasz stronę którą użytkownik moze oceniać i chcesz wyswietlac te oceny?

Posiadam stronę (nie profil) w serwisie facebook tam jak wiadomo można oceniać (gwiazdkami i ewentualnie wpisem dzialalność firmy). Chciałbym aby ocena (średnia) plus możliwość dodania takiej oceny była możliwa równierz poprzez stronę stworzoną na wordpress. Nie musi to być wtyczka może to być też skrypt .... szukałem już chyba wszędzie bezkutecznie ale widziałem na paru stronach (nie wiem czy były na WP).

Wojtek Piasecki
Bloger

Reputacja: 17 pkt
Od: 20 sty 2015, o 01:11

przez Wojtek Piasecki » 23 maja 2016, o 10:34

Gotowego rozwiązania na WP nie ma z tego co widzę, musisz poszukać gotowych rozwiązań w czystym php i ew. samemu to zaimplementować lub zlecić.
serwery cs Usługi związane z wordpress: Prace związane z WordPress(tanio)

no avatar
Krzysztof Tański

przez Krzysztof Tański » 28 maja 2016, o 20:07

Wojtek Piasecki napisał(a):Gotowego rozwiązania na WP nie ma z tego co widzę, musisz poszukać gotowych rozwiązań w czystym php i ew. samemu to zaimplementować lub zlecić.

Dzięki za odpowiedź i poświęcony czas.
Pozdrawiam.
Temat do zamknięcia.