Wtyczka licznik odwiedzin

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
rozzum
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 mar 2013, o 10:46

Wtyczka licznik odwiedzin

przez rozzum » 2 mar 2013, o 11:04

Dla niektórych spośród was zapewne to banał, ale dla mnie świeżaka, to nadal jest mroczna tajemnica ;)
Co prawda udało mi się już jakiś licznik systemowy wp wrzucić do widgetów, ale wyświetlanie napisu "wszystkich odwiedzin: ..." - jest zwyczajnie obciachowe. Licznik musi mieć ładną grafikę, stylowe cyferki itp.
Jeśli ktoś z Was ma prostą receptę - będę wdzięczny :)

PS
Przeczytałem gdzieś, że do tego musi być zastosowany jakiś "klucz API" - ale to już nie tylko mroczna tajemnica, a wręcz pomroczność jasna ;)
Pozdrawiam

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: Wtyczka licznik odwiedzin

przez Artand » 2 mar 2013, o 11:33

Cześć, podstawowe pytanie: licznik odwiedzin chcesz mieć tylko do własnych statystyk czy chcesz pokazywać go użytkownikom witryny?

no avatar
rozzum
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 mar 2013, o 10:46

Re: Wtyczka licznik odwiedzin

przez rozzum » 2 mar 2013, o 12:55

Oczywiście chcę go pokazać na stronie. Dlatego wspomniałem o ładnej formie graficznej.
Statystyki administracyjne dla siebie już mam. Znalazłem całkiem sympatyczną wtyczkę pod nazwą "Wordpress Statistics".

no avatar
1Frum3
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2013, o 09:45

Re: Wtyczka licznik odwiedzin

przez 1Frum3 » 2 mar 2013, o 13:20

Do statystyk dla siebie polecam zainstalować sobie np. na subdomenie narzędzie o nazwie PIWIK. Jest darmowe i posiada dużo funkcji :)

Wtyczek "dla użytkowników" szukaj tutaj: http://wordpress.org/extend/plugins/simple-traffic-widget/. Ciekawa wydaje się http://wordpress.org/extend/plugins/simple-popular-content/ tylko nie wiem czy spełni Twoje oczekiwania :)

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: Wtyczka licznik odwiedzin

przez Beenarile » 2 mar 2013, o 15:02

A może zamiast wtyczki poszukaj ładnego licznika na skrypcie JS lub PHP, który możesz dowolnie edytować/zmieniać itd. :)

no avatar
rozzum
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 mar 2013, o 10:46

Re: Wtyczka licznik odwiedzin

przez rozzum » 2 mar 2013, o 16:47

Dla kogoś, kto wie "co to jest skrypt js albo php" zapewne nie ma problemu. W ogóle możliwości na pewno jest wiele. Ale jeśli ktoś, jak ja, nie ma o tym pojęcia i potrafi korzystać z WP jedynie na zasadzie włączników i wtyczek jakie ta platforma oferuje...?
Ale dzięki za dobre intencje ;)




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości