Wtyczka JetPack Podłączenie do konta strony

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
designworld

Reputacja: 0 pkt
Od: 6 paź 2020, o 22:13

Wtyczka JetPack Podłączenie do konta strony

przez designworld » 6 paź 2020, o 22:26

Witam mam taki problem,
Podłączałem już kiedyś wtyczke jetpack do wp. I wtyczka sprawdzała się super - głównie chodzi mi o przerzucanie tego co zamieszczę na facebooka.
Teraz natomiast zainstalowałem wtyczkę na tą samą stronę tą samą domenę i podczas synchronizacji z kontem wordpress wyskakuje mia błąd
Connecting as xxxxxx
xxxxx@xxxxxx.pl
Something went wrong.
Response was not 200: 403
Spróbuj ponownie
I wtyczka nie chce się połączyć z kontem wp.
Loguje sie na to konto i cały czas pokazuje mi błąd we nie moze sie połączyć z domena.pl/wordpress/wp-admin chociaz moja strona to domena.pl/wp-admin nie wiem czy to jest przyczyna?
Logując się na to konto wp wydawało mi się że kiedyś aktywowałem na to konto moją domene ( z którą ma się połączyć ta wtyczka, nie pamietam ale wydawało mi się że miałem dostępny darmowy plan) teraz nie chce się połączyć a jak wchodze na to konto i chce dodać domene nie wiem czemu nie ma już mojej (darmowej) mam dostępne 3 plany i każdy płatmy?) pytanie czy robie coś źle czy po prostu musze zapłacić zeby wtyczka zaczęła mi działać - teraz jej potrzebuje bardzo. Jestem w stanie zapłacić te 100 pare zł na rok żeby to działało . tylko nie chce płacić w ciemno i czy to powinno działać za darmo? Proszę o pomoc.