Współpraca WordPress

Szukasz kogoś komu mógłbyś zlecić wykonanie zlecenia, projektu? Zamieść ogłoszenie.
no avatar
Wphocus
 
Posty: 9
Reputacja: 1 pkt
Od: 31 gru 2017, o 12:44

Współpraca WordPress

przez Wphocus » 21 maja 2018, o 14:16

Warunki współpracy każdorazowo ustalane są podczas wyceny. W zależności czy jest to modyfikacja już istniejącej wtyczki, czy też stworzenie wtyczki od podstaw.

1. Przesłanie istniejącej wtyczki, której są państwo autorem do dalszej odsprzedaży -W tym przypadku przekazujemy 90% prowizji z każdej sprzedanej sztuki autorowi wtyczki ( W przypadku dostarczania aktualizacji ) oraz ustalamy indywidualnie jaką kwotę otrzyma autor za przekazanie plików do odsprzedaży przez sklep https://wphocus.com

2. Przesłanie modyfikacji istniejącej wtyczki.( Modyfikacje darmowych jak i płatnych wtyczek GNU GPL) Powiedzmy, że zmodyfikowali Państwo wtyczkę do WooCommerce umożliwiającą wystawianie faktur ( Dostosowując wtyczkę do Polskich wymagań prawnych ) oraz zamierzają Państwo wspierać modyfikację. ( Mała modyfikacja w której większość kodu pochodzi z oryginalnego dzieła) Możemy zaoferować Państwu 70% prowizji od każdej sprzedanej sztuki w sklepie Wphocus.com oraz jednorazową opłatę ustaloną indywidualnie.

*W przypadku przesłania modyfikacji - wymagamy spełnienia postanowień licencji GNU GPL - Zaznaczenie w kodzie wtyczki iż, jest to zmodyfikowana praca, podania źródła oraz wyraźnego zaznaczenia w kodzie wtyczki, która część kodu pochodzi z oryginału oraz co zostało zmienione i przez kogo.

3. Zlecenie zakodowania wtyczki - Zwracamy się do Pana z prośbą o wycenę prac związanych ze stworzeniem czy też modyfikacją istniejącej wtyczki. Po akceptacji warunków finansowych, przetestowaniu gotowego produktu oraz otrzymaniu faktury przelewamy ustaloną kwotę na Państwa konto. Dodatkowo możemy zgodzić się na podział w zyskach z każdej sprzedanej sztuki. Warunek konieczny dostarczanie aktualizacji wtyczki, tak by była kompatybilna z najnowszą wersją WooCommerce i WordPress. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to Państwo przesłali propozycję stworzenia wtyczki wraz z ceną ;) - doskonała alternatywa dla programistów posiadających pomysł na ciekawą wtyczkę oraz poszukujących źródła finansowania.

Autorem każdego dzieła są Państwo, więc w kodzie wtyczki musi być zaznaczone kto stworzył wtyczkę lub modyfikację oraz informacja o wydaniu wtyczki na licencji gnu gpl.

Ps. Każdorazowo podpisujemy umowę dotyczącą współpracy jak i szczegółowo opisujemy warunki takiej współpracy. (

Osoby zainteresowane wydawaniem oraz modyfikowaniem prac na licencji GNU GPL zapraszam na Priv.

W przypadku podpunktu 3 - proszę o przesłanie linku do portfolio wraz z informacją o możliwych sposobach kontaktu.

Wiadomość można wysłać poprzez forum lub formularz kontaktowy na stronie https://wphocus.com  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Zlecę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron