Wpisy

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
no avatar
GrzegorzM

Reputacja: 0 pkt
Od: 23 cze 2019, o 19:39

Wpisy

przez GrzegorzM » 23 cze 2019, o 20:01

Witam, od pewniego czasu postawiłem stronę na wordpressie. Obsługując mam problem, jak spowodować, by wpis z działu pojawial się autormatycznie na stronie głównej. Gdzie szukać możliwości zaznaczenia by tak się stało?
Mogę bez problemu zmienić motyw, jeśli to konieczne, ale nie wiem czego w nich szukać, jak to robić. Strona jest budowana na minimalnej oglądalności, dlatego nie ma jeszcze tragedii. Jednak trochę mnie martwi brak tej możliwości. Wypróbowałem już kilka nadających się szablonów, ale jakoś nie znalazłem tego nigdzie. Pozdrawiam

no avatar
Oleek34

Reputacja: 0 pkt
Od: 3 lip 2019, o 09:02

Re: Wpisy

przez Oleek34 » 3 lip 2019, o 09:40

No właśnie ja tez nie mogę tego znaleźć. Już nie mam na to żadnego pomysłu.
___
system antyplagiatowy

tuning4web
Bloger

Reputacja: 23 pkt
Od: 6 paź 2016, o 09:11

Re: Wpisy

przez tuning4web » 8 lip 2019, o 13:56

Nie rozumiem w czym problem :) Większość motywów ma taką możliwość, ewentualnie można użyć jakiegoś widget typu ostatnie wpisy.. proszę podać adres strony internetowej, nazwę motywu - wtedy będziemy w stanie pomóc.
wp-info - Porady i informacje na temat WordPressa | Tuning4Web - Przyspiesz/zmodyfikuj swoją stronę www