Wpisy na custom-page a kategorie

Dział poświęcony pozostałym kwestiom związanym z kodowaniem w CMS Wordpress.
no avatar
darksider94@o2.pl

Reputacja: 0 pkt
Od: 5 sty 2020, o 20:52

Wpisy na custom-page a kategorie

przez darksider94@o2.pl » 5 sty 2020, o 21:01

Witam,
Po dłuzszej nieobecności w świecie wordpressa postanowiłem wskrzesić moją stronę. Zainstalowałem najnowszą wersję na serwerze i przywróciłem kopię ze starej wersji. Na stronie miałem zrobione własne podstrony. Na każdej podstronie wyświetlały się wpisy z okreslonej kategorii. Teraz jest nieco inaczej to zorganizowane chyba. Custom-page a kategoria to dwie różne podstrony. Kiedy dodaję wpis nie widać go na custom-page mimo że mam wpisane <?php /* Template name: nazwa podstrony */ ?>. Wcześniej kategorii miałem kilka i zauważyłem że kiedy dodam wpis do jednej to pojawia się on we właściwej kategorii ale na niewłaściwej stronie. Pozamieniałem kategorie nazwami, ale została jedna "bez pary" i kiedy dodaje do niej wpis nie wyswietla go na zadnej stronie. Nie wiem czy dość jasno to opisałem. Może ktoś podpowiedzieć co się zmieniło i jak to naprawić?

EDIT:
Ok pomieszały się numery kategorii. Kategorii mam 4, a ponumerowało od 3 w górę.