wp-admin nie wczytuje się jak i kilka podstron

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
afiszu_pl
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 cze 2020, o 16:27

wp-admin nie wczytuje się jak i kilka podstron

przez afiszu_pl » 24 cze 2020, o 16:42

Witam,

Mam problem ze stroną https://afiszu.pl
Nie działa wp-admin oraz np. po wejściu pierwszy link. np. na stronie głównej https://afiszu.pl/kreatywne-reklamy nie wczytuje strony a po dodaniu na końcu / działa. Taka sama sytuacja przy wielu innych podstronach ale nie wszystkich. z góry dziękuję za wszelką pomoc. Mam kopię strony ale nie chciałbym tego od razu robić bo być może jest łatwiejsze rozwiązanie.

no avatar
kowalski777
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 cze 2020, o 15:58

Re: wp-admin nie wczytuje się jak i kilka podstron

przez kowalski777 » 26 cze 2020, o 23:55

Witam, wygląda to jakby coś było nie tak z regułami przypisania w pliku htaccess .. Sugerowałbym zmienić na chwilę format odnośników (Ustawienia->Bezpośrednie odnośniki) na prosty, po czym przywrócić z powrotem to ustawienie tak jak było.. Powinno to zregenerować plik htaccess.. A jeżeli nie masz dostępu do panelu to może ręcznie przywrócić plik htaccess do domyślnego stanu (z edytować plik)

no avatar
afiszu_pl
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 cze 2020, o 16:27

Re: wp-admin nie wczytuje się jak i kilka podstron

przez afiszu_pl » 30 cze 2020, o 10:40

kowalski777 napisał(a):Witam, wygląda to jakby coś było nie tak z regułami przypisania w pliku htaccess .. Sugerowałbym zmienić na chwilę format odnośników (Ustawienia->Bezpośrednie odnośniki) na prosty, po czym przywrócić z powrotem to ustawienie tak jak było.. Powinno to zregenerować plik htaccess.. A jeżeli nie masz dostępu do panelu to może ręcznie przywrócić plik htaccess do domyślnego stanu (z edytować plik)

Nie mam dostępu do panelu. Trochę poczytałem na temat htaccess ale nie wiem jak przywrócić go do domyślnej wersji.
Były też poradnik odnośnie wyłączenia pluginów i templatek ale nie pomogło.

no avatar
kowalski777
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 cze 2020, o 15:58

Re: wp-admin nie wczytuje się jak i kilka podstron

przez kowalski777 » 1 lip 2020, o 17:17

Usuń wszystko ze swojego pliku htaccess i wklej to

Kod: Zaznacz cały
RewriteEngine On
RewriteCond %{SERVER_PORT} 80
RewriteRule ^(.*)$ https://afiszu.pl/$1 [R=301,L,NE]

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress


Tylko najpierw zrób sobie kopię aktualnej zawartości gdzieś, żeby czasami bardziej nie namieszać :P

Jeżeli masz włączoną opcję wymuszania SSL gdzieś w ustawieniach hostingu (w panelu klienta) to wyłącz tę opcję..

no avatar
afiszu_pl
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 cze 2020, o 16:27

Re: wp-admin nie wczytuje się jak i kilka podstron

przez afiszu_pl » 5 lip 2020, o 11:29

Zamiana htaccess spowodowała zupełnie wyłącznie strony. SSL jest włączone od kilka miesięcy w panelu i było wszystko ok. Nie widziałem żeby było włączona opcja wymuszania SSL.

Avatar użytkownika
Mateusz.Turek
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 lip 2020, o 16:43

Re: wp-admin nie wczytuje się jak i kilka podstron

przez Mateusz.Turek » 7 lip 2020, o 17:04

@afiszu_pl jak Ci poszło? Widzę, że strona padła. Jest 404.

no avatar
afiszu_pl
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 cze 2020, o 16:27

Re: wp-admin nie wczytuje się jak i kilka podstron

przez afiszu_pl » 8 lip 2020, o 16:11

Mateusz.Turek napisał(a):@afiszu_pl jak Ci poszło? Widzę, że strona padła. Jest 404.

Tak padła bo usunąłem wszystko i jedyne co mi się udało to przywrócenie kopi zapasowej z serwera OVH która dalej ma ten sam błąd. Jestem w tym samym momencie co na początku także dalej walczę :(




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron