Wordpress - system płatności do sklepu

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
Jollik

Reputacja: 0 pkt
Od: 16 cze 2020, o 11:20

Wordpress - system płatności do sklepu

przez Jollik » 16 cze 2020, o 11:27

Cześć,
Chciałbym zapytać Was z jakiego systemy płatności ratalnej do sklepu internetowego na Wordpress stawiacie i jaki możecie mi polecić?

no avatar
Felka

Od: 1 cze 2020, o 08:25

Re: Wordpress - system płatności do sklepu

przez Felka » 18 cze 2020, o 09:40

Jak dla mnie to PlatformaRatalna ma dobrą ofertę jeśli chodzi o system płatności ratalnych do sklepów na Wordpress. Ściągniesz sobie u nich go za darmo i klienci będą jednak mieli duże ułatwienie w zakupach.

no avatar
Sebek11

Od: 29 maja 2020, o 11:00

przez Sebek11 » 22 cze 2020, o 08:47

To jak najbardziej dobra opcja i też korzystamy z Platformy Ratalnej, jednak jest to nie tylko duże ułatwienie ale zdecydowanie ułatwia sprzedaż droższych produktów które wcześniej jednak tak ładnie nam nie schodziły :)

no avatar
Jollik

Od: 16 cze 2020, o 11:20

przez Jollik » 28 cze 2020, o 11:55

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno z chęcią sprawdzę i zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie oraz na jakie rozwiązanie się zdecydujemy :)

no avatar
Oleksy

Od: 30 cze 2020, o 08:48

przez Oleksy » 30 cze 2020, o 08:54

Też jestem za, akurat fajna propozycja i jasne warunki jeśli chodzi o system płatności ratalnej Wordpress. Nie ma problemów jeśli chodzi o kontakt z obsługą i dość szybko udało nam się go wprowadzić do sklepu. Sprzedaż drogich produktów dzięki temu rzeczywiście fajnie nam się rozwinęła.