WordPress SEO Plugin Developed by Joost de Valk

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

WordPress SEO Plugin Developed by Joost de Valk

przez jurdek » 21 mar 2013, o 14:28

Czy ktoś mi może napisać jak się z tego korzysta krok po kroku lub wskazać jakiś poradnik ?

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: WordPress SEO Plugin Developed by Joost de Valk

przez admin » 21 mar 2013, o 15:34

Nie ma potrzeby wyważać ... dlatego podam linki do dobrych opracowań :)

http://wpzen.pl/wordpress-seo-przewodni ... figuracji/
http://przemekbednarz.pl/wtyczki-seo-wordpress/
http://wpinternals.pl/wtyczki/wordpress ... pieniedzy/

w razie problemów z konfiguracją pisz ;)

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: WordPress SEO Plugin Developed by Joost de Valk

przez jurdek » 22 mar 2013, o 00:32

Dzięki wielkie Generalnie chyba sobie radzę
Jak skończę bloga (max po świętach wielkiej nocy) obiecuje zamieścić link do forum z ładnym opisem :D
O ile mi powiecie jak ?

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: WordPress SEO Plugin Developed by Joost de Valk

przez jurdek » 22 mar 2013, o 10:18

Dobra, przez przeklejanie czegoś z pierwszego przewodnika musiałem pisać temat "Pomocy"
Nie wiem gdzie mam to wkleić


<?php
if(function_exists('yoast_breadcrumb')) {
yoast_breadcrumb('<p id="breadcrumbs">','</p>');
}
?>

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: WordPress SEO Plugin Developed by Joost de Valk

przez admin » 22 mar 2013, o 14:07

Dodałbym do tego kontenera - <div id="content-top" class="container"></div>, ale ogólnie "okruszki" nie są raczej często wykorzystywane przez użytkowników, bardziej przydają się w ramach optymalizacji - seo

no avatar
jurdek
Świeżak
 
Posty: 74
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2013, o 22:35

Re: WordPress SEO Plugin Developed by Joost de Valk

przez jurdek » 22 mar 2013, o 14:42

co to znaczy ?
jestem zielony jeszcze w temacie
A) kontener ? co to jest ?
B) Dodać znaczy wkleić tak jak jest pod coś i nad czymś ?

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: WordPress SEO Plugin Developed by Joost de Valk