Wordp Press zaktualizowany i zniknely wtyczki

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
mikimike
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 sty 2014, o 11:31

Wordp Press zaktualizowany i zniknely wtyczki

przez mikimike » 8 sty 2014, o 11:34

Witajcie.
Zaktualizowa sie word press i nie widac zadnej wtyczki przez co nie dziala galeria, translator itp.

Czy mozecie pomoc?

pzdr

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Wordp Press zaktualizowany i zniknely wtyczki

przez DMati » 8 sty 2014, o 13:22

Co znaczy nie widać? Wyłączyły się? Zostały usunięte? Czy może zniknęły strony ustawień?

no avatar
mikimike
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 sty 2014, o 11:31

Re: Wordp Press zaktualizowany i zniknely wtyczki

przez mikimike » 9 sty 2014, o 09:24

Hej

Zniknely tzn, ze nie widac ich w panelu admina ani na stronie. Widnieje napis, ze wyglada na to, ze nie mam zadnych wtyczek zainstalowanych :(

Przez co np. gorne menu sie rozjezdza bo brak wtyczki z translatorem.

Na FTP wtyczki sa. Przy probie instalacji pojawia si ekomunikat, z enie mozna zainstalowac wtyczki bo juz jest.

Strona: www.madarkominki.pl

pozdrawiam

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Wordp Press zaktualizowany i zniknely wtyczki

przez DMati » 9 sty 2014, o 10:29

Sprawdź stronkę: http://sitecheck.sucuri.net/scanner/

Czy instalowałeś jakieś wtyczki z niepewnego źródła albo instalowałeś pirackie wtyczki? Jedne i drugie mają niekiedy "niespodzianki".

Obowiązkowej kopi plików i bazy sprzed upgradu pewnie nie posiadasz?

no avatar
mikimike
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 sty 2014, o 11:31

Re: Wordp Press zaktualizowany i zniknely wtyczki

przez mikimike » 10 sty 2014, o 09:20

NIestety. Stronke robilem znajomemu i on w panelu admina wszystko aktualizowal po prostu. Absolutnie nic nie bylo doinstalowywane.

Strona powyzje pokazuje, ze serwis jest czysty.

Czy aktualizacja do najnowszego WordPressa mogla tak zrobic?

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Wordp Press zaktualizowany i zniknely wtyczki

przez DMati » 10 sty 2014, o 10:54

Hmm no to...

1) kopia bazy
2a) reset wtyczek - metoda A - zmieniasz nazwę katalogowi plugins, logujesz się do WP i wchodzisz na stronę z wtyczkami, później przywracasz prawidłową nazwę temu katalogowi i ponownie wchodzisz na stronę z wtyczkami
2b) reset wtyczek - metoda B - wchodzisz w phpmyadmin i w tabeli options w wierszu active_plugins zmiana tego ca tam zawiera na to "a:0:{}"
3) powinny być teraz widoczne wtyczki

Jak są to ja po kolei włączasz, część pewnie trzeba będzie ustawić ale większości ustawienia powinny być cacy.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość