Woocommerce - różna ilość produktów na stronie 1 i 2

Masz problem z modyfikacją wtyczki Wordpress, to odpowiednie miejsce na Twój wpis.
no avatar
myselff45

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 sie 2018, o 12:10

Woocommerce - różna ilość produktów na stronie 1 i 2

przez myselff45 » 21 sie 2018, o 12:28

Witam,
Mam nietypowy problem ze sklepem na woocommerce.
Mój motyw (avada) pozwala zarządzać ilością produktów i kolumn na stronie. Ustawiłem 4 kolumny i 16 produktów.
Strona sklepu jest ok, pokazuje tyle co ma pokazywać, ale przechodząc na następną stronę pokazuje już tylko 13 produktów, i 3 puste pola mimo iż na kolejnej stronie są jeszcze inne produkty.

Próbowałem zmieniać kilka razy te ustawienia, ale za każdym razem jest źle, na którejś ze stron coś zawsze jest nie tak.
Ustawiłem 4 kolumn i 8 produktów (2 rzędy):
Strona 1- ok
Strona 2 - ok
Strona 3 - 5 produktów
Strona 4 - ok
Strona 5 - 5 produktów
Strona 6 - 0 produktów.

Ustawiłem 4 kolumn i 12 produktów (3 rzędy):
Strona 1- ok
Strona 2 - 9 produktów
Strona 3 - ok
Strona 4 - 1 produkt

Próbowałem dodać kod wymuszający ilość produktów w pliku functions.php - nie działa
Próbowałem użyć zewnętrznej wtyczki do ustawiania ilości produktów na sklepie - WooCommerce Products Per Page - nie działa.

Nie mam aktywnych żadnych filtrów ani wtyczek filtrujących - i doprowadza mnie to do szału.

Co może być przyczyną złego wyliczania ilości produktów na stronę?

no avatar
bercik156
Świeżak

Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59

Re: Woocommerce - różna ilość produktów na stronie 1 i 2

przez bercik156 » 27 sie 2018, o 00:22

Sprawdź CSS :P Wiem wydaje się co ma CSS do tego ale nie raz i nie dwa już tak było. Kolejna sprawa sprawdź na tej stronie 3 i 5 po którym produkcie się tak robi i zobacz czy przypadkiem grafiki jakie są wstawione nie mają jakiś dziwnych wymiarów i przez to może się to rozwalać :) (jak źle napisany motyw)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D