Woocomerce - zdjęcia produktów nie wyświetlają się

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
jump0ncash
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 gru 2020, o 23:08

Woocomerce - zdjęcia produktów nie wyświetlają się

przez jump0ncash » 20 gru 2020, o 23:13

Walczę z tym od kilku dni i dziś się poddałem

Na starej template zauważyłem że na stronie produktu zdjęcia się nie wyświetlają, po kliknięciu w zdjęcia jest OK, ale na stronie produktu jest biało (zdjęcie się nie wyświetla)

Zainstalowałem nową templatkę, (nie sprawdziłem czy jest już OK, ale raczej było OK) po skończonej pracy z modyfikacją templatki znowu to samo.

Porażka - zdjęcie się nie wyświetla, wkleję linka, jeśli adminowi się nie spodoba proszę o zakodowanie: https://szamba.eu/sklep/piwniczka-ogrod ... b-warzywa/

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 80
Reputacja: 13 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Woocomerce - zdjęcia produktów nie wyświetlają się

przez kamillaskowski » 21 gru 2020, o 09:28

Na 90% ten problem powstał po optymalizacji zdjęć przez n/n wtyczkę. Może byćto YITH której używasz, bo szablon evo shop nie będzie tutaj robił problemów.
Pobierz i zainstaluj wtyczkę odświeżanie miniaturek, a następnie odśwież zdjęcia produktów.

Daj znać czy pomogło

no avatar
jump0ncash
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 gru 2020, o 23:08

Re: Woocomerce - zdjęcia produktów nie wyświetlają się

przez jump0ncash » 21 gru 2020, o 13:59

No niestety, nie pomogło, jak tylko zmienię templatkę na inną działa, jak wrócę do tej EVOshop lipa

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 80
Reputacja: 13 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Woocomerce - zdjęcia produktów nie wyświetlają się

przez kamillaskowski » 21 gru 2020, o 14:02

A dokonywałeś zmian w szablonie?

no avatar
jump0ncash
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 gru 2020, o 23:08

Re: Woocomerce - zdjęcia produktów nie wyświetlają się

przez jump0ncash » 21 gru 2020, o 14:42

Nie, nic w plikach nie kombinowałem.

///Dodano dzień później:

Ręce opadają, zainstalowałem nową templatkę, dostosowałem i po paru godzinach zdjęcia znowu leżą!

no avatar
jump0ncash
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 gru 2020, o 23:08

Re: Woocomerce - zdjęcia produktów nie wyświetlają się

przez jump0ncash » 22 gru 2020, o 12:17

Sprawa chyba załatwiona w następujący sposób:
- Odinstalowanie wszystkich niepotrzebnych wtyczek i niepotrzebnych, zostawiłem tylko dwie woocomerce i Elementor
Ale i to nie pomogło, następnie usunąłem całą templatkę, i pobrałem na nowo - i tu po chwili zaznaczę wszystko zaczęło się wyświetlać jak trzeba.

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 80
Reputacja: 13 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Woocomerce - zdjęcia produktów nie wyświetlają się

przez kamillaskowski » 22 gru 2020, o 12:19

Ciekawy przypadek :- )

Przypuszczam że szablon i elementor mogą się gryźć dlatego, że szablon narzuca swój styl archiwum produktu i elementor też ma taką możliwość, bo można nim ustawiać wygląd poszczególnych archiwów.

Miejmy nadzieję, że będzie działać ;- )




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości