witamy i zapraszamy - szwedzka sieć afiliacyjna już w Polsce

Sposoby na promowanie i reklamę naszych projektów. Porady, opinie, aktualne trendy.
no avatar
ADTRACTION
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lis 2014, o 10:44

witamy i zapraszamy - szwedzka sieć afiliacyjna już w Polsce

przez ADTRACTION » 6 lis 2014, o 12:19

Witamy,

Chcielibyśmy przedstawić sieć afiliacyjną Adtraction, aktywną na polskim rynku od jesieni tego roku.

Adtraction została założona w 2007, zaczęła natomiast czynnie działać w 2009 (zbudowanie odpowiedniego systemu zajęło 18 miesięcy). Stosowane przez nas rozwiązania technologiczno-informatyczne są naszymi własnymi. System działa na wszystkich urządzeniach, posiadamy product feedy, natomiast dominującym modelem jest CPL i CPS. Stosujemy clean linki, dzięki czemu reklamy są bardziej widoczne w google i wyglądają profesjonalniej.

W Skandynawii posiadamy około 250 reklamodawców na różnych rynkach, oraz blisko 20.000 stron afiliacyjnych. Naszą najliczniejszą kategorią programów są usługi związane z finansami, co czyni nas największa siecią afiliacyjna w tym sektorze, w tej części Europy.

Myślę, ze możemy śmiało powiedzieć, że to co nas wyróżnia to prosty, intuicyjny system, nasze spore zaangażowanie i indywidualne podejście do partnerów - szczerość i bycie do Waszej dyspozycji cały czas. Zgodnie z nasza polityka nie pozostawiamy wiadomości bez odpowiedzi na dłużej niż 24 godziny. Wypłacamy należności afiliantom raz na miesiąc. Planujemy rozpoczęcie programu lojalnościowego dla członków naszej sieci.

Bardzo istotnym jest dla nas Wasz feedback i wszelkie opinie. Pozwoli nam to zbudować jak najlepszą sieć, dostosowaną do potrzeb, oczekiwań i możliwości afiliantow aktywnych w polskim internecie.

Zapraszamy do rejestracji w naszym systemie i do bezpośredniego kontaktu z nami! :)

Pozdrawiamy,
Zespół Adtraction

http://adtraction.com/pl/

Powrót do Marketing, Reklama i Promocja

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości