Widgety, zmieniający się tekst i edytowalna chmura tagów

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
reti
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Widgety, zmieniający się tekst i edytowalna chmura tagów

przez reti » 16 lis 2019, o 13:50

Chciałbym mieć trzy widgety w stopce:
1) Cytat dnia - codziennie wyświetlałby inny cytat z mojej własnej bazy cytatów.
2) Jak możesz nam pomóc? - miałby co kilka sekund wyświetlać zdanie opisujące formę pomocy, zawierałby również link "więcej...." prowadzący do odpowiedniej podstrony.
3) Chmura tagów - pierwsze kilkanaście tagów o największej ilości wpisów + link "więcej...." prowadzący do odpowiedniej podstrony.
Jakie rozwiązania polecacie?

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Widgety, zmieniający się tekst i edytowalna chmura tagów

przez Kolosowsky » 17 lis 2019, o 21:39

Cześć, oto czego potrzebujesz:

  • Wtyczka nr. 1 - Quotes Collection
  • Wtyczka nr. 2 - Text Sliders by bravenest
  • Wtyczka nr. 3 - wbudowana funkcjonalność w WordPress, poszukaj w ustawieniach paska bocznego. Sposób na konfigurację, która powinna rozwiązać Twój problem - https://www.wpbeginner.com/plugins/how- ... wordpress/
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
reti
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Re: Widgety, zmieniający się tekst i edytowalna chmura tagów

przez reti » 18 lis 2019, o 19:56

Super! Wielkie dzięki! Sprawdzę i dam znać.

no avatar
reti
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Re: Widgety, zmieniający się tekst i edytowalna chmura tagów

przez reti » 19 lis 2019, o 16:05

Text slider ciekawy. Wiesz może jak:
- zmienić czas trwania slajdu?
- wskazać, które konkretnie slajdy mają być pokazywane? (chciałbym, żeby jeden slider wyświetlał grupę slajdów A, a drugi slajder grupę B)
- ukryć nagłówek?
Poza tym gdzie jest porządna instrukcja? Czy jest dostępna opcja nawigacji?
Ostatnio edytowano 20 lis 2019, o 00:44 przez reti, łącznie edytowano 3 razy

no avatar
reti
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Re: Widgety, zmieniający się tekst i edytowalna chmura tagów

przez reti » 19 lis 2019, o 16:39

Quotes Collection jest ciekawy, ale szukam rozwiązania, w którym każdemu cytatowi będzie przypisana data wyświetlania, np. na każdy dzień roku inny cytat. Free Qotation https://wordpress.org/plugins/free-quotation/ wydawałby się odpowiedni. Mam tylko 2 probemy:
- z CSS i długością cytatu, ale o tym napiszę inne wątki.
Ostatnio edytowano 20 lis 2019, o 20:10 przez reti, łącznie edytowano 2 razy

no avatar
reti
 
Posty: 26
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 lis 2019, o 13:40

Re: Widgety, zmieniający się tekst i edytowalna chmura tagów

przez reti » 20 lis 2019, o 18:45

Zamykam ten wątek i otwieram dwa nowe: o text sliderze (lekki-prosty-text-slider-dziedziczenie-glownego-css-t5149.html) i cytacie dnia (post13084.html#p13084).




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości