Widgety produktowe na stronie WP.

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
JacekMarek
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 17 lut 2020, o 12:23

Widgety produktowe na stronie WP.

przez JacekMarek » 17 lut 2020, o 12:38

Witam serdecznie i proszę o podpowiedź w sprawie zamieszczania widgetów produktowych(reklamowych) na stronie utworzonej na Word Press. Widgety są w formie slider a więc nie są statyczne. Niestety nie otwierają się . Widoczny jest tylko kod widgeta. Stronę ostatnio zaktualizowałem do najnowszej wersji Word Press lecz nic to nie zmieniło.. Może brakuje na stronie jakiejś wtyczki do otwierania widgeta ?

Avatar użytkownika
seopst
Bloger
 
Posty: 200
Reputacja: 7 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Widgety produktowe na stronie WP.

przez seopst » 17 lut 2020, o 12:54

Dodaj widget z kodem banera jako Kod lub własny HTML powinno zadziałac masz taki wybór
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://seopst.pl

no avatar
JacekMarek
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 17 lut 2020, o 12:23

Re: Widgety produktowe na stronie WP.

przez JacekMarek » 17 lut 2020, o 19:22

Dzięki za podpowiedź seopst ale napisz proszę jak to zrobić ? Dodałem widget własny HTML do widgetów( w sekcji dużego tytułu bo tam będzie przekierowanie) ale bez efektu. Także dodałem widget w pasku bocznym. A co z kodem banera bo u mnie to nie będzie baner tylko widget. Jak to wprowadzić ?

Avatar użytkownika
seopst
Bloger
 
Posty: 200
Reputacja: 7 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Widgety produktowe na stronie WP.

przez seopst » 17 lut 2020, o 19:33

Widzety - Własy- HTML - tytuł to tytuł w treści wklejasz kod banera
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://seopst.pl

no avatar
JacekMarek
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 17 lut 2020, o 12:23

Re: Widgety produktowe na stronie WP.

przez JacekMarek » 20 lut 2020, o 21:53

Seops, nie jestem za mocny w temacie, napisz więc po kolei co zrobić, jeśli możesz bo nic nie wychodzi. Rozumiem, że kolejność działania to: wygląd-widgety-własny HTML (np wybieram pasek boczny) - wklejam kod gotowego widgeta produktowego - zapisano. I co dalej, co z tym zrobić aby się widget uaktywnił na mojej stronie ? Na razie jest zapisany tylko kod widgeta na tej stronie a widget jest nieaktywny. Czy podobną operację trzeba wykonać ze wszystkimi kodami widgetów po kolei ? Ponad tydzień temu zamiast kodu widgeta nic nie działało ale raz pokazał się prostokącik "script" i wtedy się widget(reklama) otworzył. Teraz jednak, kiedy na nowo wkleiłem kilka kodów widgetów, nie ma reakcji.

Avatar użytkownika
seopst
Bloger
 
Posty: 200
Reputacja: 7 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Widgety produktowe na stronie WP.

przez seopst » 21 lut 2020, o 08:52

dodaj na próbę kod banera jako wpis czyli nowy wpis tytuł jakis abc i w tresci dodaj jako KOD wklej tam zapisz podejrzyj jak nie wyjdzie próbuj dodaj treść jako edytor klasyczny i w klasycznym poszukaj "jako kod html" jak nie wyjdzie wpisuj w google wtyczka/plugin do .js do wordpress.
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://seopst.pl

no avatar
JacekMarek
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 17 lut 2020, o 12:23

Re: Widgety produktowe na stronie WP.

przez JacekMarek » 28 lut 2020, o 17:35

Udało mi się zapisać kody jako własny HTML metodą prób i błędów. Mam pytanie: jak zapisać w sekcji Dużego Tytułu pod przyciskiem nr 1 kody widgetów ? Wlasny HTML tam nie dziala




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości