Web developer- Nadarzyn k. Warszawy

Szukasz kogoś komu mógłbyś zlecić wykonanie zlecenia, projektu? Zamieść ogłoszenie.
no avatar
ptakwarsawexpo
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2019, o 17:08

Web developer- Nadarzyn k. Warszawy

przez ptakwarsawexpo » 21 lut 2019, o 17:14

Web Developer
Miejsce pracy: Nadarzyn k. Warszawy (pow. pruszkowski)


Zakres odpowiedzialności:

-Projektowanie i modyfikacja witryn dedykowanych Targom przy wykorzystaniu najnowszych technologii
-Kodowanie szablonów wiadomości mailingowych
-Optymalizacja SEO/UX/UI
-Aktualizacja i zarządzanie treścią serwisów internetowych
-Bieżące raportowanie postępów w zakresie zleconych zadań

Czego oczekujemy?

-Praktyczna znajomość języków HTML5, CSS3, JavaScript , PHP, MySQL
-Bardzo dobra znajomość obsługi CMS – Wordpress
-Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design i optymalizacji kodu
-Znajomość UX/UI
-Znajomość zagadnień SEO
-Znajomość najnowszych technologii w aplikacjach internetowych
-Znajomość Photoshop’a na poziomie pozwalającym na swobodne cięcie layoutów
-Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:


-Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów
-Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
-Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
-Perspektywę rozwoju i awansu oraz szkoleń z zakresu branży targowej
-Bezpłatną naukę języka angielskiegoAPLIKUJ:
https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... 0b4a8939ca

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (05-830), Al. Katowicka 62, KRS 0000671001.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 (sześciu) miesięcy od daty złożenia aplikacji (przesłania CV).

Składając aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu. Zgoda obejmuje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. imię i nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) oraz dane osobowe niewymienione ww. przepisach prawa (np. wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie danych osobowych niewymienionych w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa prosimy o ich niezamieszczanie w zgłoszeniu.

Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Pani/Pana dane osobowe spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 (trzech) lat.

W przypadku zaistnienia wątpliwości lub jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail praca@warsawexpo.eu.W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu przez PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Zlecę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości