Strona 1 z 1

Galeria konkursowa z głosowaniem raz dziennie

PostNapisane: 13 mar 2018, o 18:11
przez Marta
Cześć,
Jestem bardzo początkująca w wp. Mam nadzieję, że moje zapytanie nie będzie zbyt skomplikowane i komuś uda się coś mi podpowiedzieć. Chciałabym stworzyć galerię konkursową, gdzie zalogowany użytkownik mógłby dodać zdjęcie, a potem każdy (nawet niezalogowany) użytkownik mógłby zagłosować na to zdjęcie oddając swój głos (każdy może oddać jeden głos dziennie, tylko na jedno zdjęcie). Głosy powinny się zliczać i na koniec konkursu mogłabym zobaczyć które zdjęcie miało ile głosów. Jakie wtyczki byście polecili do tego? Oczywiście najchętniej użyłabym bezpłatnych wtyczek.

Re: Galeria konkursowa z głosowaniem raz dziennie

PostNapisane: 13 mar 2018, o 19:12
przez Fibbo
Cześć,

być może ten plugin spełni Twoje oczekiwania:
https://wordpress.org/plugins/contest-gallery/

Do wyboru masz dwa typy głosowania:
https://www.contest-gallery.com/mixed-photo-contest/
lub
https://www.contest-gallery.com/nature-photo-contest/

+ jest bardzo prosty w instalacji i konfiguracji. :)

Powodzenia

Re: Galeria konkursowa z głosowaniem raz dziennie

PostNapisane: 13 mar 2018, o 21:17
przez Marta
Dziękuję Ci bardzo za podpowiedź.
Zainstalowałam sobie wtyczkę. Rzeczywiście wymaga ona zarejestrowania się aby wziąć udział w konkursie i zamieścić zdjęcie, natomiast wydaje mi się, że ta rejestracja jest zupełnie niezależna od rejestracji na mojej docelowej stronie. Czy dobrze rozumiem działanie rejestracji w tej wtyczce? Chodziło mi o to, żeby użytkownik musiał być zalogowany na mojej stronie (udostępniam możliwość tworzenia konta i logowania), żeby wziąć udział w konkursie, a nie żeby się logował do samego konkursu, choć rzeczywiście nie doprecyzowałam tego w pierwszym poście.
Może jesteś w stanie podrzucić mi jakąś inną wtyczkę na tego typu konkurs? A może powinnam jakoś zsynchronizować rejestrację na mojej stronie z rejestracją w konkursie?