Strona 1 z 1

Kupony/kody rabatowe

PostNapisane: 26 lut 2016, o 09:56
przez franelo
Witam serdecznie.
Od kilku dni zmagam się z pewnym problemem, nie potrafię tego zrobić więc zwracam się z prośbą do Was.

Prowadzę bloga z różnymi promocjami, zniżkami, itp. Aktualnie wygląda to tak, że mam porobione kategorie i zamieszczam wpisy w odpowiednich kategoriach. Chciałbym jednak dodać nową funkcjonalność do tego, a mianowicie coś podobnego do tego, co się znajduje na stronach np. http://kodyrabatowe.pl/kategorie-sklepow/rtv-agd-elektronika czy tej http://alerabat.com/kod-promocyjny/media-expert (głównie o takie coś mi chodzi).

Czy jest jakaś wtyczka, która umożliwia coś takiego czy szukam czegoś na wordpressa, co nie istnieje i nie ma takiej opcji?

Zamysł mam taki: jak mam swoje kategorie w menu, do chciałbym dodać nową, np. kody rabatowe w poddstronami (podział na kategorie, np. Elektronika, Moda, itp). Klikając w jedną z podstron będę miał te kody w formie listy jak na stronach w/w. Jest taka możliwość?

Próbowałem już też z wtyczką woocommerce (tak, wiem - tylko do obsługi sklepu. Niby się dało dodac promocje z odnośnikiem do innej strony - ale to było przeznaczone głównie do sklepu internetowego więc się nie sprawdziło.

Myślę, że w miarę zrozumiale opisałem swój problem i liczę na waszą pomoc.

Re: Kupony/kody rabatowe

PostNapisane: 29 lut 2016, o 00:14
przez Wojtek Piasecki
Nie wydaje mi się aby taka wtyczka istniała, musisz raczej próbować sam lub zlecić to komuś.

Re: Kupony/kody rabatowe

PostNapisane: 31 lip 2017, o 14:30
przez Hurt
Polecam jeszcze dodać http://promocodius.com/pl/ ;) Zawsze uzywam kodów oraz rabatów z tej strony