Strona 1 z 1

Standard ogłoszenia

PostNapisane: 8 sty 2018, o 18:38
przez mirokoda
wyobraź sobie, że dzwonisz na pogotowie. Mówisz: człowiekowi leci krew! Czy to jest informacja wystarczająca dla ratowników? NIE. Krew może lecieć z nosa, ze skaleczonego palca albo z dziury w tętnicy szyjnej. To jakie informacje podasz jest kwestią życia lub śmierci. Dlatego proszę uważaj co mówisz. Jeśli piszesz, że potrzebujesz pomocy ze stroną, bo stało się to a to... to musisz podać do niej link! Słowa to tylko słowa. Ja je rozumiem tak, a ty je rozumiesz tak. Przy czym tak jest różne od tak.Fakty są bezsporne! Pacjent pokazuje co z nim nie tak. Specjalista będzie wiedział co zrobić by go wyleczyć. Ale musi go zbadać! Dla tego link jest niezbędny!

Problem z kodem. To druga kwestia. Nie można zapytać o problem z kodem nie pokazując go! Teorią kodowania zajmują się inne portale... jest ich mnóstwo w sieci... jednak jeśli zapytasz: napisałem to a to i dostałem błąd, nie wiem co robić? to wierz mi, programiści nie zostawią na Tobie suchej nitki. Będą się wyżywać na tobie latami...bez litości. Nawet swoim dzieciom będą opowiadać o Tobie. Kod jest niezbędny!

To jest standard pytań o konkretne sprawy. Absolutnie nieprzekraczalny. Proszę adminów aby to opublikowali jako standard pytania/prośby o pomoc.
Co innego jeśli idzie o rozważania akademickie. Tu można ględzić bez końca. Każdy problem może być rozwiązany tak lub siak... to nie ma znaczenia, ważna jest dyskusja i ferment mózgowy.

Re: Standard ogłoszenia

PostNapisane: 31 maja 2018, o 21:44
przez bercik156
Jestem za