Strona 1 z 1

Programowanie w Wordpress - książka

PostNapisane: 20 lut 2013, o 18:06
przez Bloger
Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z Wordpressa o umiejętność tworzenia szablonów, wtyczek itp. i zastanawiam się nad kupnem tej pozycji Wtyczki do WordPressa. Programowanie dla profesjonalistów czy ktoś z Was miał styczność z tą książką? Wydaje się ciekawa, jednak cena również jest trochę wysoka.

Re: Programowanie w Wordpress - książka

PostNapisane: 21 lut 2013, o 17:28
przez Lonsot
Wiedza jest bezcenna więc ceną książki się nie przejmuj. Według mnie warto wydać te 90 zł na dobrą pozycję, która rozwinie Twoje umiejętności. Tak jak na stronie wydawnictwa napisał jeden użytkownik: "Jest to Biblia dla programistów Wordpressa." :)

Re: Programowanie w Wordpress - książka

PostNapisane: 24 lut 2013, o 14:44
przez Bessuchim
Polecam w/w książkę. Na prawdę dużo przydatnych informacji. Może się wydawać, że niektóre są niepotrzebne, ale z czasem gdy staniemy się bardziej zaawansowanymi użytkownikami WP wszystko okaże się przydatne ;)
Co więcej później gdy już będziemy bardziej zaawansowani ta książka to będzie za mało :D

Re: Programowanie w Wordpress - książka

PostNapisane: 26 lut 2013, o 22:31
przez Fassescarde38
Obecnie uczę się z książki, którą podałeś i jest świetna. Co prawda nie jestem zielony z programowania, ale pisanie wtyczek pod WP było dla mnie czarną magią. Powoli zaczynam wszystko pojmować i idzie mi coraz lepiej ;)
Polecam!

Re: Programowanie w Wordpress - książka

PostNapisane: 1 mar 2013, o 14:03
przez Bloger
Dzięki za pomoc, jestem w sumie przekonany o tym że to bardzo dobra książka i najprawdopodobniej ją zakupię w najbliższym czasie jednak zastanawiam się również nad zakupem kursu Wordpress, który pod koniec tego miesiąca ma się ukazać na eduweb.pl, a ich kursy to świetny sposób na naukę ;)

Re: Programowanie w Wordpress - książka

PostNapisane: 3 mar 2013, o 13:16
przez 1Frum3
O, nawet nie wiedziałem, że eduweb wydaje kurs do WP. Ogólnie wszystkie ich kursy stoją na bardzo wysokim poziomie i można się z nich wiele nauczyć ;) Będę musiał sprawdzić :D

Re: Programowanie w Wordpress - książka

PostNapisane: 3 mar 2013, o 16:38
przez Fassescarde38
Eduweb ma świetne kursy! Oglądałem kurs do programowania obiektowego w php i od razu wszystko pojąłem. Pan Grzesiek ze swoimi pracownikami robi naprawdę dobre materiały ;)