Strona 1 z 9

Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 21 lut 2013, o 17:20
przez Artand
Witam, obecnie mam postawionego swojego bloga na jednym z darmowych hostingów. Chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś zaufane serwerownie świadczące niedrogie usługi na akceptowalnym poziomie?

Pozdrawiam :)

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 22 lut 2013, o 23:23
przez Fassescarde38
Kiedyś korzystałem z webd.pl i byłem bardzo zadowolony. Serwery stabilne, a w razie problemów zawsze można liczyć na pomoc techniczną.
Widzę, że kolega też nie jest zadowolony z darmowych hostingów :lol:

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 24 lut 2013, o 15:01
przez Bessuchim
Polecam serwery ze stajni linuxcom.pl. Działają bardzo stabilnie, a zainstalowane aplikacje dają duże pole do popisu. Jeżeli chodzi o pomoc techniczną to nie mam zastrzeżeń ;)

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 24 lut 2013, o 20:44
przez Artand
A co myślicie o xaa.pl? Znajomy mi polecał i bardzo chwalił. Powiem szczerze, że nie przekonuje mnie ich strona, ale wiadomo jak to jest...nie zawsze strona o wszystkim świadczy ;)

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 24 lut 2013, o 22:12
przez Bessuchim
Jak mam być szczery to nie polecam. Korzystałem z ich usług przez pewien czas i gdy strona robiła się coraz większa to serwer powoli odmawiał współpracy, dodam, że nie przekraczało to limitów wykupionego konta. Przy kontakcie z pomocą techniczną dowiadywałem się, że oni nic na to nie poradzą.
Musiałem szybko przenosić stronę...

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 26 lut 2013, o 18:40
przez Fassescarde38
Teraz zdecydowałem się na pakiet od ovh.pl . Mój WP stoi na nim już tydzień i jak na razie wszystko jest ok. Z opinii starszych użytkowników wiem, że pomoc techniczna działa bardzo szybko i sprawnie. Jak na razie to polecam ;)

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 28 lut 2013, o 21:43
przez Bessuchim
O, ovh też fajne. Miałem przez chwilę tam stronę i na prawdę polecam ;) Tylko ceny przedłużenia umowy wydają mi się trochę przesadzone, ale to tylko moje zdanie ;)

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 2 mar 2013, o 21:52
przez Arcoiris
Ja korzystam z linuxcom.pl. Do tej pory nie było żądnego problemu. Jedynie małe problemy z mojej strony, ale pomoc techniczna od razu pomogła. Polecam

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 3 mar 2013, o 16:32
przez Fassescarde38
Linuxcom.pl też fajny, zajmuję się dwoma stronami, które są postawione na tych serwerach na Drupalu i bardzo ładnie śmiga. Raz się tylko zdarzyło, że restartowali serwer bazy danych w środku dnia i trwało to godzinę :/ Poza tym polecam ;)

Re: Jaki hosting pod WP?

PostNapisane: 4 mar 2013, o 19:26
przez Lonsot
Z tańszych opcji polecam xaa.pl. Naprawdę dobre serwery i miła obsługa. Z tych droższych to zdecydowanie linuxcom.pl. Utrzymuję tam dwie duże strony i wszystko ładnie śmiga ;)