Strona 1 z 1

Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sportpres

PostNapisane: 30 maja 2018, o 18:05
przez 0987
Witajcie,
wiem, że to nie do końca ten dział ale do niczego bardziej mi to zaganienie nie pasuje, potrzebuję zrobić dość prostą stronę dostępną po zalogowaniu do wordpress.
Będą tam czasy osób pływajacych w naszym stowarzyszeniu, wykresy postępu oraz myślę o ewentualnym porównaniu czasów/progresów z innymi. Tyle. Czy ma ktoś pomysł jak to w miarę prosto i najlepiej (o ile to możliwe) na darmowych pluginach zrobić? Póki co dopiero ruszamy z tym projektem i zasoby finansowe mamy ograniczone a pewnie jak to wypali będziemy i tak potrzebowali czegoś napisanego całkiem pod nas :)

Może coś na bazie buddy press? Ktoś ma jakiś pomysł ?:)
Może ktoś ma pomysł jak zmodyfikować SPORTPRESS?

Re: Modyfikacja i poszukiwanie odpowiedniego Membership plug

PostNapisane: 30 maja 2018, o 21:39
przez bercik156
Wystarczy wordpress + np. Members :) potem już tylko np robisz stronę główną dostępną dla wszystkich z odnośnik m do logowania i rejestracji (lub bez logowania jesli 'grupa zamknieta') i każdą stronę przypisujesz konkretnej osobie i tam już robisz co chcesz czyli te statystyki itd.

Jesli chodzi o same wprowadzanie statystyk i wyciaganie ich z bazy i ladne wyswietlanie to niestety nie znam czegoś takiego... Bardziej napisanie własnej wtyczki.

Re: Modyfikacja i poszukiwanie odpowiedniego Membership plug

PostNapisane: 31 maja 2018, o 08:19
przez 0987
Dzięki za odpowiedź. Może ktoś będzie znał, bo sam za pisanie się nie wezmę - nie umiem. A na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie już na to wydać dodatkowej kasy :(

Re: Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sport

PostNapisane: 31 maja 2018, o 16:01
przez bercik156
Czasami jak się czegoś nie umie lepiej jest sie nauczyć niż liczyć na pomoc za darmo bo niestety ale to już jest funkcja customowa i to już nawet nie CMS bo podchodzi pod zarzadzadzanie :)

Łatwe to jest do napisania. Piszesz wtyczkę czyli podstawy PHP, do wyswietlania html i ew. JS.

Od strony kodu to podstawowe WP_Query() I jakiś formularz w PA. Wyswietlanie za pomoca shortcode :)

Wszystko znajdziesz w necie i delikatnie przerobisz pod siebie :)

Jeśli chodzi o napisanie tego przez kogos to myślę że tak do 200 zł.

Re: Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sport

PostNapisane: 4 cze 2018, o 13:40
przez 0987
hmm to jest to jakiś trop, a myślę że jeśli da się to zrobić do 200 pln to może jakoś byśmy się zrzucili i też by to poszło... :)
Wiesz jestem trenerem pływania chętnie pouczę pływać, poprawię komuś technikę jednak PHP to nie moja bajka :D proste poprawki zrobię ale żeby napisać coś od zera hmm ciężka sprawa

Re: Modyfikacja i znalezienie odpowiedniego Membership-sport

PostNapisane: 6 cze 2018, o 01:47
przez bercik156
Jeśli ogarniasz podstawy matematyki typu dodawanie odejmowanie itd. Znaki wiekszy mniejszy i znasz angielski to pisanie kodu jest jak pisanie opowiadania po angielsku :)

Każdy się tak boi tego programowania a tak na serio jezyki programistyczne to jezyk ludzki dla maszyny czyli jak tłumaczenie dziecku jak coś zrobić i czemu tego tak ma nie robić :D

Ale jak coś to zapraszam :)