Strona 1 z 1

Import Facebook Events prośba o pomoc

PostNapisane: 8 kwi 2018, o 10:51
przez obi991
Witam,

Od jakiegoś czasu korzystam z wtyczki "Import Facebook Events". Do tej pory działała dobrze, ale ostatnio nie mogę dodać żadnego wydarzenia i widzę komunikat "We are not able to access Facebook event. Possible reasons: - App Credentials are wrong - Facebook event is not public or some restrictions are there like age,country etc." Jedyna zmiana jaka zaszła to aktualizacja wtyczki. To nie jest problem z wydarzeniami na facebooku. Wszystko konfigurowałem sam stąd mogłem popełnić jakieś błędy, ponieważ dopiero poznaję wordpressa. Będę wdzięczny za podpowiedź związaną z rozwiązaniem problemu.

Re: Import Facebook Events prośba o pomoc

PostNapisane: 14 kwi 2018, o 02:15
przez bercik156
Cześć,

Jak coś nie działa to proszę Cię patrz na początek na stronę wtyczki :)
Prosto ze strony od developera jest informacja:

"

Plugin is not working currently due Facebook API changes

Facebook has restricted access of Events in API from 4th April due to recent Privacy issue. They have new policy & rules to get Event data and restricted events data over API, So You are not able to import events from Facebook for now.

Facebook is making changes in their Plateform and they will fix these issues soon

Here is post from facebook about same."

Czyli na Polski w skrócie. Od 4 kwi 2018 facebook zmienił zasady w zdarzeniach API i od tej chwili już wtyczka nie działa i prawdopodobnie działać nie będzie :( *chyba że facebook doda to znowu do API*

Re: Import Facebook Events prośba o pomoc

PostNapisane: 22 kwi 2018, o 11:10
przez obi991
Bardzo dziękuję za pomoc i radę co do wtyczek! ;)