Unikaj wielokrotnych przekierowań - wp-config.php

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
Avatar użytkownika
Torii
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 wrz 2019, o 12:49

Unikaj wielokrotnych przekierowań - wp-config.php

przez Torii » 9 wrz 2019, o 13:13

Cześć,

na wordpresie jestem nowa (to mój "pierwszy raz") i staram się "poprawić" stronę stworzoną przez firmę dla ojca narzeczonego. Strona to www.uts-cnc.pl .

1. Po wklepaniu strony w PageSpeed pokazuje mi się błąd "Unikaj wielokrotnych przekierowań" i jest wskazana strona https://www.uts-cnc.pl oraz https://uts-cnc.pl . Weszłam w Ustawienia - Ogólne, tam obie nazwy są takie same. Doczytałam, więc w necie, że muszę zmienić to w kodzie w pliku wp-config.php jednak ... nie mam pojęcia gdzie go znajdę :P Próbowałam też "zalogować" się w programie FilleZilla, ale wyskakiwał mi błąd, że "nazwa hosta nie jest zgodna z certyfikatem" i dalej też nie przebrnęłam.

2. W wersji mobilnej strony ikonka "Menu" jest biała. Tło strony również jest białe (we wszystkich zakładkach oprócz strony głównej), niestety nigdzie nie widzę opcji, aby zmienić kolor tej ikonki lub dodać ciemne tło (tak samo jak jest na stronie głównej).

3. Czy mogę w łatwy sposób skrócić czas reakcji serwera (TTFB)? Taki błąd również wyskakuje mi w PageSpeed, ale kompletnie nie wiem o co może chodzić.

4. Wyskoczył mi też błąd "Wyeliminuj zasoby blokujące renderowanie" - Zasoby blokują pierwsze wyrenderowanie strony. Rozważ umieszczenie krytycznego kodu JS/CSS w kodzie strony i opóźnienie ładowania wszystkich niekrytycznych plików JS i stylów.

Zainstalowałam więc wtyczkę Autoptimize i zaznaczyłam w niej JavaScript i CSS. Jednak błąd nadal się pojawia (ale już na pomarańczowo). Da się coś jeszcze zrobić?

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości