Undefined index: wp_db_temp_dir

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
GoodBoi

Reputacja: 0 pkt
Od: 21 wrz 2018, o 12:24

Undefined index: wp_db_temp_dir

przez GoodBoi » 21 wrz 2018, o 12:31

Drodzy forumowicze,
zainstalowałem wtyczkę WP-DB-Backup i wykonywałem backup danych. Po procesie plik z backupami nie ściągnął się na komputer (a taką chęć wskazałem w opcjach) i wyskoczył błąd. Przy chęci załadowania panelu administratora strony pojawia się błąd:

Notice: Undefined index: wp_db_temp_dir in /wp-content/plugins/wp-db-backup/wp-db-backup.php on line 112

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/plugins/wp-db-backup/wp-db-backup.php:112) in /wp-includes/pluggable.php on line 1210

A przy ładowaniu samej strony zanim zostanie załadowana witryna pojawia się sam komunikat:
Notice: Undefined index: wp_db_temp_dir in /wp-content/plugins/wp-db-backup/wp-db-backup.php on line 112.

Czy ktoś potrafi zaradzić?

no avatar
barttek23

Od: 13 lut 2018, o 14:14

Re: Undefined index: wp_db_temp_dir

przez barttek23 » 21 wrz 2018, o 12:52

Zmień nazwę folderu z pluginem i zobacz czy strona wtedy się załaduje :)

no avatar
GoodBoi

Od: 21 wrz 2018, o 12:24

przez GoodBoi » 21 wrz 2018, o 13:03

Dziękuję Ci za chęć pomocy :)

Mówisz o zmianie nazwy folderu na serwerze ? Dodam, że właściwa strona internetowa ładuje się, nie działa panel logowania użytkownika wordpress.

no avatar
barttek23

Od: 13 lut 2018, o 14:14

przez barttek23 » 21 wrz 2018, o 13:27

Tak na serwerze zmień i zobacz czy wtedy się załaduje :)

Powrót do Wtyczki Wordpress