Tabela WORDPRESS

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
Tanderer

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 sty 2018, o 00:23

Tabela WORDPRESS

przez Tanderer » 29 sty 2018, o 00:45

Witajcie. To mój pierwszy post, bo i stosunkowo niedawno zacząłem przygodę z Wordpressem. Większość rzeczy jest do ogarnięcia bo tutoriali związanych z Wordpressem jest multum. Ale mam pomysł i potrzebę jego zrealizowania, jednak internety do tej pory nie dały mi odpowiedzi jak i czy w ogóle da się to zrobić. Chodzi o to, że chciałbym umieścić na stronce tabelę (albo arkusz kalkulacyjny). Jednak miałaby ona być pusta. I każdy kto wchodzi na stronę mógłby wypełniać pola (komórki) w tabeli. Powyżej tabeli miałoby być pole do wpisania nazwy i przycisk zapisz. po nadaniu nazwy i kliknięciu "zapisz" generowałby się link pod tabelą, po kliknięciu którego tabela wypełniałaby się zapisanymi wartościami. Tak stronka miałaby mniej więcej wyglądać właśnie tak:
Schem2.jpg
Schem2.jpg (228.25 KiB) Przeglądane 534 razy

I teraz moje pytanie - jak to zrobić? Czy ktoś może widział w internetach takie, albo podobne rozwiązanie? A może jest jakaś wtyczka, która by to umożliwiła? Albo chociaż podpowiedz jak to się nazywa (co bym mógł sam poszukać w czeluściach internetu)? Chociaż na początku powinienem chyba zadać pytanie - czy w wordpressie da się to w ogóle zrobic?
Z góry dziękuję za każdą poradę i pomoc.

no avatar
monika_nextmove

Reputacja: 0 pkt
Od: 27 sie 2018, o 13:12

Re: Tabela WORDPRESS

przez monika_nextmove » 4 wrz 2018, o 19:43

Wszystko się da - moim zdaniem na bazie autorskiego kodu. Mogę się mylić ale o wtyczkach tego typu nie słyszałam
Zapraszamy - mamy doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz w działaniach reklamowych. A co ważniejsze - kochamy to, co robimy :) https://next-move.pl