Szybka pożyczka

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
MaciekS
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 10 maja 2018, o 12:23

Szybka pożyczka

przez MaciekS » 16 lip 2018, o 23:38

Hej, ostatnio dostałem informację od mojego Klienta, że nie zdąży z zapłatą za daną usługę, a ja muszę opłacić kredyt. Czy znacie jakieś sprawdzone pożyczki online, ponieważ potrzebuję na szybko około 2 tysięcy? Znalazłem ofertę pożyczkodawcy MiniCredit https://mini-credit.pl/ czy ktoś z was korzystał z ich usług? Bardzo zależy mi na rzetelnej opinii, bo chciałbym wykonać tę usługę szybko.

no avatar
Renatka
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 cze 2018, o 11:05

Re: Szybka pożyczka

przez Renatka » 31 lip 2018, o 13:16

Nie znam tej firmy, ale korzystałam za to z tej oferty https://www.latwykredyt.pl/chwilowka-bez-odsetek. Taka chwilówka bez odsetek pomogła mi szybko podreperować domowy budżet i pozyskać gotówkę na kupno lodówki, która zaskoczyła mnie swoją awarią. W mojej opinii zrobiłam rozsądnie, spłaciłam ją, kiedy dostałam wypłatę i wszystko jest jak najbardziej w porządku.

Avatar użytkownika
Rosche
 
Posty: 20
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lip 2018, o 16:26
Lokalizacja: Przy ciekawostkach

Re: Szybka pożyczka

przez Rosche » 1 sie 2018, o 13:32

Polecam vivus, ferratum bank, kuki.pl, extraportfel. To są pożyczkodawcy, u których pierwsza pożyczka jest darmowa. Lepiej wziąć u dwóch firm po tysiącu (1 tyś x 2 = 2tyś) i spłacić bez odsetek po miesiącu, niż mieć niespodzianki.

Te firmy są sprawdzone przeze mnie i pieniądze zawsze na czas, 0% na pierwszą pożyczkę i np. w kuki.pl czy vivusie jest możliwość przedłużenia spłaty za np. 100zł na kolejny miesiąc.

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak
 
Posty: 76
Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Szybka pożyczka

przez grzegorzkrk » 1 sie 2018, o 20:44

Faktycznie są darmowe?? Nie ma jakiś opłat wstępnych, ubezpieczeń, czy innego dziadostwa?

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Szybka pożyczka

przez bercik156 » 1 sie 2018, o 20:51

Sa darmowe jak splacisz na czas ale opoznij sie o 1 dzien albo i 1min i juz masz diabelskie rrso 400% i w górę ostatnio widzialem nawet w okolicach 700% u jakiegos no-name co sie oglaszal tak ze ryzyko jest jak sie nie wyrobisz :D
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

Avatar użytkownika
Rosche
 
Posty: 20
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lip 2018, o 16:26
Lokalizacja: Przy ciekawostkach

Re: Szybka pożyczka

przez Rosche » 2 sie 2018, o 13:57

Tak jak pisałem wyżej, jest możliwość przedłużenia spłaty o kolejne 30 dni za około 100zł.
Pierwsza pożyczka z każdych wymienionych wyżej jest darmowa.

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak
 
Posty: 76
Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Szybka pożyczka

przez grzegorzkrk » 3 sie 2018, o 15:02

dzięki za info

no avatar
kolka
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 sie 2018, o 13:33

Re: Szybka pożyczka

przez kolka » 24 sie 2018, o 08:49

Nie ma za co :)

no avatar
EwaWAWA
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2018, o 16:49

Re: Szybka pożyczka

przez EwaWAWA » 26 paź 2018, o 17:25

koleżanka zajmuje się między innymi kredytami, polecam jej stronkę: mjanikowska.systempartnerski.pl

Jeżeli chodzi o chwilówki pozabankowe, najważniejsze to sprawdzić RRSO. Wiele firm oferuje pożyczki 0%, ale to mega ważne, żeby spłacić ją w całości w terminie, bo wystarczy 1 dzień i wtedy doliczają chorendalne kwoty, w takich sytuacjach RRSO wzrasta do kilkuset procent.
No i ta darmowa pożyczka jest tylko raz, wtedy warto skakać po firmach i w każdej wziąć tą pierwszą :)

no avatar
selim
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 gru 2018, o 18:34

Re: Szybka pożyczka

przez selim » 17 gru 2018, o 21:38

W banku Raiffeisen mają pożyczkę z RRSO 2,88%. Jest nieoprocentowana i rozłożona na 24 raty. RRSo wynika z prowizji bankowej która jest stała bez względu czy będzie się spłacać przez rok czy dwa.

Następna strona

Powrót do Na "prawie" każdy temat

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron