Szukam wtyczki z mapą paczkomatów

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
sklepapetit

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 lut 2021, o 11:01

Szukam wtyczki z mapą paczkomatów

przez sklepapetit » 4 lut 2021, o 11:11

Witam,
poszukuję bezpłatnej wtyczki, która umożliwi klientowi wybór paczkomatu (mapa bądź rozwijalna lista) podczas wyboru metody dostawy w moim sklepie internetowym. Jednocześnie NIE powinna być zintegrowana z jakimkolwiek przewoźnikiem (znalazłam wtyczkę od InPost, apaczka, furgonetka - wszystkie z integracją), ponieważ jest to sklep działający w modelu dropshipping i nie potrzebuję tworzenia bezpośrednich zleceń u przewoźnika.
Widziałam, że wpdesk wypuściło taką wtyczkę, ale płatną.

PS.: Nie znalazłam na tym forum podobnego tematu, ale jeśli jednak go przeoczyłam i temat był poruszany, to z góry przepraszam ;)

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Szukam wtyczki z mapą paczkomatów

przez baltrek » 4 lut 2021, o 13:16

No to w sumie dość mała nisza. Jeżeli taka wtyczka jest gotowa to bierz w ciemno (o ile spełnia oczekiwania) bo z darmową może być problem. Zrobienie jej od nowa na pewno nie będzie tańsze niż kupienie wtyczki. Dodatkowym utrudnieniem może byc to że jak będziesz miał wtyczkę od inpostu to zawsze wiesz ze masz aktualną mapę. Podrzuć od razu tą wtyczkę co znalazłeś

no avatar
sklepapetit

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 lut 2021, o 11:01

przez sklepapetit » 5 lut 2021, o 07:58

link do wtyczki od wpdesk:

https://www.wpdesk.pl/sklep/paczkomaty-woocommerce/

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

przez baltrek » 5 lut 2021, o 13:30

Jeżeli wtyczka będzie spełniać twoje oczekiwania to jest to śmieszna cena wiesz bierz w ciemno i nie zawracaj sobie głowy. Za darmo takiej rozbudowanej nie znajdziesz.