Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
Kubitomakita
 
Posty: 31
Reputacja: 2 pkt
Od: 3 mar 2013, o 21:49

Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Kubitomakita » 5 mar 2013, o 22:04

Cześć

Zgodnie z sugestią Edmis19 dodaję temat ze swoim blogiem na WordPressie o... WordPressie :) Jego nazwa to Sztuka WordPress
Blog tworzę dla hobby i dlatego, że WordPress mnie porwał od samego początku. Staram się tam dzielić wszystkimi informacjami jakie znajdę (i tym co sam wiem) na temat wtyczek, SEO czy optymalizacji bloga opartego o WordPress. Czasem wrzucę też jakiś temat związany z blogowaniem czy innymi rzeczami luźno powiązanymi. Wszystko staram się opisywał łopatologicznie, żeby nikt nie miał problemu ze zrozumieniem (może dlatego tak mało komentarzy? :P )

Chciałbym prosić o oceny bloga, na tym zależy mi najbardziej. Bardzo chętnie przyjmę też propozycje jakichś wpisów - co mógłbym wyjaśnić czy opisać. Czasem wena do pisana jest, ale pisać nie ma o czym ;)

Zachęcam do zapisania się do kanału RSS, albo do newslettera mailowego. Jeśli będzie więcej czytelników to będę miał większą motywację do pisania :)

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Artand » 5 mar 2013, o 22:20

Bardzo podoba mi się Twoja strona. Fajnie by było jakby nabrała małych kolorowych szczegółów :D Ikonki po prawej po najechaniu mogłyby być kolorowe. Ogólnie ekstra i życzę szybkiego rozwoju :D

no avatar
Tepateady70
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Tepateady70 » 6 mar 2013, o 00:03

Tak jak pisałem wcześniej - ekstra! Wreszcie znalazłem ciekawe źródło informacji na temat WP pisane bardzo fajnym językiem.

Niestety mam problem z RSS: klikam w ikonkę i pojawia mi się strona feed burnera, mógłbyś mi powiedzieć jak dodać ten kanał do zakładek? Przyznam się, że jest pierwszy raz spotykam się z czymś takim :D

Ogólnie strona bardzo ładna i przejrzysta ;) Będę polecał znajomym :D

no avatar
Kubitomakita
 
Posty: 31
Reputacja: 2 pkt
Od: 3 mar 2013, o 21:49

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Kubitomakita » 6 mar 2013, o 07:22

Do obsługi RSS potrzebujesz jakiejś aplikacji :) Czyli np. Google Reader. Klikasz tam przycisk po lewej Subskrybuj i wklejasz link ode mnie z Feedburnera :)

To samo osiągniesz zapisując się na newsletter mailowy, tylko nie będziesz musiał sprawdzać czytnika czy coś jest nowego, a dostaniesz wiadomość o nowym wpisie na mail :)

Dziękuję bardzo za pozytywne opinie. Artand - myślałem właśnie o zmianie jakimś efekcie on hover dla tych ikonek, co pewnie niedługo zrobię. Muszę jeszcze poprawić breadcrubmy (ścieżka powrotu na górze strony), żeby były SEO friendly i zająć się stroną główną też pod kątem SEO :)

no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Edmis19 » 6 mar 2013, o 14:51

Mi też ten RSS napsuł trochę krwi :D

Bardzo fajna i ciekawa strona. Mam nadzieję, że będzie się szybko rozwijać. Hovery na ikonkach dodadzą trochę życia ;)

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Fassescarde38 » 6 mar 2013, o 22:03

Skarbnica wiedzy! Szablon ładny i elegancki - idealny dla strony o takiej tematyce. Treści nie będę komentował - mistrzostwo ;P Na pewno będę często zaglądał ;)

no avatar
Kubitomakita
 
Posty: 31
Reputacja: 2 pkt
Od: 3 mar 2013, o 21:49

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Kubitomakita » 6 mar 2013, o 23:21

Dziękuję bardzo za takie opinie! :) Cieszy mnie to niesamowicie!

Zachęcam jeszcze raz do propozycji wpisów jeśli coś jest niejasne :)

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Bessuchim » 10 mar 2013, o 15:43

Super strona. Bardzo ciekawe i przydatne artykuły pisane prostym i zrozumiałym językiem. Tak trzymać ;)

no avatar
Arcoiris
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lut 2013, o 20:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach

przez Arcoiris » 11 mar 2013, o 21:26

Strona ładna wizualnie. Treść- napisana prostym językiem. Podoba mi się ten blog.

Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sztuka WordPress - o SEO, optymalizacji i wtyczkach