Strony WWW, Social Media, SEO, Copywriting

Jesteś bez pracy, szukasz zleceń, chcesz dorobić, ogłoś swoje usługi w tym dziale.
no avatar
monika_nextmove
 
Posty: 30
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 sie 2018, o 13:12

Strony WWW, Social Media, SEO, Copywriting

przez monika_nextmove » 4 wrz 2018, o 19:11

Cześć! To ogłoszenie kierujemy do potencjalnych klientów - jesteśmy też otwarci na bycie podwykonawcą :)

Drodzy potencjalni zleceniodawcy!


Wiemy, jak tworzy się strony, które nie tylko zachwycają swoim designem, ale również nakierują użytkownika do zakupu danego produktu/ zostawienia kontaktu czy skorzystania z danej usługi. Nasze strony to świetny UX, pełna responsywność oraz dostosowanie pod wymogi wyszukiwarek (SEO). Niezależnie czy zdecydujesz się na budowę strony na bazie szablonu czy wybierzesz indywidualny projekt – na nas możesz liczyć!

Doświadczenie w budowie stron internetowych nabywaliśmy latami, pracując zarówno jako freelancerzy jak i pracownicy w agencjach interaktywnych/reklamowych. Pozwoliło nam to nabyć cenną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Możemy śmiało stwierdzić, że nasz zespół składa się wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach zarówno reklamy on-line jak i w dziedzinach ściśle technicznych, jak programowanie czy też zarządzanie projektami stron internetowych. Naszą przyszłość związaliśmy właśnie z digitalem, gdyż jest to nie tylko nasza pasja, ale również ścieżka, którą chcemy podążać.

Wiemy, że szczególnie w tej branży nic nie stoi w miejscu, dlatego też nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę, śledzimy trendy, aby móc oferować naszym klientom jak najlepsze, najnowocześniejsze a zarazem najbardziej pro-sprzedażowe rozwiązania. Pracujemy według wypracowanej latami metodologii, która pozwala nam sprawnie realizować powierzone nam projekty i pomagać klientom spełniać ich cele. Posiłkując się możliwościami, które dają nam nowoczesne media wierzymy, że potrafimy dla każdego klienta znaleźć najlepsze rozwiązanie wspierające konkretne, wyznaczone cele.

Zapraszamy do kontaktu: monika.marecka@next-move.pl 

https://next-move.pl 
Zapraszamy - mamy doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz w działaniach reklamowych. A co ważniejsze - kochamy to, co robimy :) https://next-move.pl  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Szukam zleceń

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości