Stronka do oceny

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
Gelo2104
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 kwi 2013, o 19:55
Lokalizacja: Kock

Stronka do oceny

przez Gelo2104 » 3 kwi 2013, o 20:38

www.profistudio.net
Nie ja ją stworzyłem ale jest moja ;)
Proszę o wszelkie uwagi , jutro walka z pozycjonowaniem, podstawy .

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: Stronka do oceny

przez Artand » 4 kwi 2013, o 16:42

Bardzo ładna i czytelna strona. osobiście dołożyłbym ramkę na rotatorze zdjęć pod logiem :)

Jedna z najlepszych stron prezentowanych tutaj :)

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: Stronka do oceny

przez admin » 4 kwi 2013, o 23:22

W najwyższym menu faq zmieniłbym na np. zasady współpracy lub np. "10 zasad współpracy" bo osobiście to faq kojarzy mi się bez zaglądania wewnątrz z informacjami jak poruszać się po stronie, być może spróbowałbym (zależy jak to będzie wyglądało) też dzwignąć trochę logo a jeszcze bardziej slider z menu u góry jest chyba zbyt dużo wolnej przestrzeni. Zdaje się że na głównej stronie brakuje znacznika H1, a bardzo by się tam przydał.

Z tego co zauważyłem nie masz podpiętej też strony pod Narzędzia dla webmasterów Google, warto byłoby to zrobić i wygenerowany kod przez Google dodać we wtyczce SEO w Kokpit - Narzędzia webmasterskie i Narzędzia dla webmasterów Google

no avatar
Gelo2104
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 kwi 2013, o 19:55
Lokalizacja: Kock

Re: Stronka do oceny

przez Gelo2104 » 5 kwi 2013, o 09:00

Stronka podpięta do narzędzie web google. Kod z google dodawałem do stronki. Nad faq zaraz pomyślę może i masz rację.

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: Stronka do oceny

przez Lonsot » 6 kwi 2013, o 18:27

Super stronka, ten FAQ rzeczywiście coś nie tak, ale jak będziesz się za niego zabierał to nie narzekam :D
Styl znalazłeś darmowy czy robiony na zamówienie?

no avatar
Tepateady70
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Re: Stronka do oceny

przez Tepateady70 » 6 kwi 2013, o 23:54

Najlepsza strona pokazywana na tym forum. Żebym chciał to nie mam się do czego przyczepić ;)

no avatar
Gelo2104
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 kwi 2013, o 19:55
Lokalizacja: Kock

Re: Stronka do oceny

przez Gelo2104 » 7 kwi 2013, o 15:30

Tak jak wcześniej napisałem za zrobienie stronki zapłaciłem. Pierwszy projekt był taki sobie, z tego natomiast jestem zadowolony. Ja jedynie zmieniam fotki, treść, i jakieś drobne rzeczy. Jak załapie o co biega, spróbuje sam coś zbudować.

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Stronka do oceny

przez Fassescarde38 » 7 kwi 2013, o 15:31

A nie miałeś w cenie utworzenia projektu wprowadzania poprawek? Zazwyczaj tak właśnie jest, że płacimy za wykonanie i dodatkowo dostajemy jeszcze drobną pomoc :)

no avatar
Gelo2104
 
Posty: 24
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 kwi 2013, o 19:55
Lokalizacja: Kock

Re: Stronka do oceny

przez Gelo2104 » 7 kwi 2013, o 16:52

Poprawki były nanoszone bez problemu, natomiast ja chciałem sam obczaić co i jak.

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: Stronka do oceny

przez Beenarile » 7 kwi 2013, o 19:41

W sumie warto umieć samemu coś zrobić żeby cały czas nie prosić się innych :)

Super stronka :)

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości