Strona Parisel do oceny

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
parisel
 
Posty: 18
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 mar 2013, o 11:18

Strona Parisel do oceny

przez parisel » 8 mar 2013, o 11:34

Przesyłam wam do oceny moją stronę http://www.parisel.pl tworzoną w worpressie, uczę się tego narzędzia wszelkie sugestie, pozwolą mi udoskonalić tę stronę. Pozdrawiam

no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: Strona Parisel do oceny

przez Edmis19 » 9 mar 2013, o 11:08

Bardzo podoba mi się Twoja strona, ale mam kilka małych uwag :D Popracowałbym trochę nad bannerem. Fajnie wyglądałoby gdyby element z nazwą strony komponował się z resztą (teraz jest takim wyciętym prostokątem) ;)

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: Strona Parisel do oceny

przez Artand » 9 mar 2013, o 16:30

Bardzo ładna strona. Trochę pobawiłbym się z typografią żeby czcionki były atrakcyjniejsze i nowocześniejsze z punktu widzenia użytkownika ;)

Ogólnie bardzo ładnie :)

no avatar
1Frum3
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2013, o 09:45

Re: Strona Parisel do oceny

przez 1Frum3 » 9 mar 2013, o 19:49

Przejrzyj też podstrony i pozmieniaj niepasujące grafiki np. http://www.parisel.pl/suknie_agora/ Ta grafika "Dołącz do naszych klientów" nie dość, że słabo pasuje to jeszcze scrolluje w poziomie stronę.

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Strona Parisel do oceny

przez Bessuchim » 10 mar 2013, o 15:40

Czcionka to kwestia gustu, ale te obrazki rzeczywiście psują całość.

Całość bardzo mi się podoba :)

no avatar
parisel
 
Posty: 18
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 mar 2013, o 11:18

Re: Strona Parisel do oceny

przez parisel » 11 mar 2013, o 09:06

ok zajmę sie tymi czcionkami, ale nie za bardzo wiem o co chodzi z tym scrolluje w poziomie stronę, dziękuję za wszystkie uwagi

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Strona Parisel do oceny

przez Bessuchim » 11 mar 2013, o 19:12

Scrollowanie to nic innego jak rozciąganie strony do takich rozmiarów aż pojawia się na dole pasek do przewijania. W przypadku Twojej strony całą robotę robi obrazek: http://www.parisel.pl/suknie_agora/ z napisem "Dołącz do naszych klientów". Oczywiście na różnych rozdzielczościach zachowuje się to inaczej, ale musisz wybrać optymalne wyjście ;)

no avatar
parisel
 
Posty: 18
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 mar 2013, o 11:18

Re: Strona Parisel do oceny

przez parisel » 12 mar 2013, o 09:51

sprawdzałem statystyki na moją stronę wchodzą w w rozdzielczościach 1366x768 - 30,44% ; 1280x800 17,40%1680x1050 - 12,96% - dla tych rozdzielczości strona chyba wyświetla się w porządku - co wy na to. Zmniejszenie rozdzielczości spowodowało by dla tych ponad 50% nieczytelność strony która jest skonfigurowana na 1024 px

Czy można to jakoś inaczej dostosować aby wszyscy byli zadowoleni ?

no avatar
Tepateady70
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Re: Strona Parisel do oceny

przez Tepateady70 » 12 mar 2013, o 20:56

Mam rozdzielczość 1366 x 768 px i mam scrolla. Ogólnie strona ładnie się skaluje jeżeli chodzi o rozdzielczość tylko ta grafika robi takie zamieszanie ;)

no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: Strona Parisel do oceny

przez Edmis19 » 12 mar 2013, o 22:02

Jeżeli chcesz mieć w pełni skalującą się stronę do przy budowie arkusza CSS używaj procentów a nie wartości w px.

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość