Strona informująca o przejściu na zewnętrzny adres url

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
bamboleo

Reputacja: 0 pkt
Od: 6 lut 2018, o 20:30

Strona informująca o przejściu na zewnętrzny adres url

przez bamboleo » 6 lut 2018, o 20:45

Witam,
Ostatnio poszukiwałem wtyczki dzięki której będę mógł zamaskować dodawane linki partnerskie na swoim blogu jednocześnie chciałem aby przy kliknięciu w nie, wyskakiwała informacja dla czytelników o tym że opuszczają moją stronę. Natrafiłem na WP No External Links. Wszystko jest tu tak jak potrzebuję. Czyli linki w postaci mojastrona.pl/ref/(i tu adres do której przekierowuje) i jednocześnie wywala na pożegnanie ramkę z informacją. Całość działania wtyczki jest opisana tutaj: https://dropdire.pl/zewnetrzne-linki-pod-kontrola-opcja-maskowania-linkow-strona-informujaca-o-przejsciu-na-zewnetrzny-adres-url/

Jednak zauważyłem w niej pewien problem który uniemożliwia mi korzystanie z niej. Mianowicie wtyczka nie uwzględnia znaku specjalnego # . A niestety mój reklamodawca daje ten symbol w linkach.

Czy znacie może inne wtyczki które by spełniały moje kryteria ? Spędzam już nad tym 2 dzień i nie widze niczego sensowego. Głównie to są wtyczki które wywalają reklame po wyjściu ze strony. A takie są dla mnie zbędne. Pozdrawiam.