Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu strony

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
BRPR2020
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 gru 2020, o 14:03

Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu strony

przez BRPR2020 » 25 gru 2020, o 14:14

Cześć,

Mam pewien problem. Po zainstalowaniu wtyczki Starter Templates przechodzę do darmowych szablonów i chciałbym pobrać jeden z nich. Dajmy na to niech będzie to: Accountant. Po wybraniu opcji Import Complet Site. Rozpoczyna się pobieranie i po kilku sekundach wyskakuje:

WordPress debug mode is currently enabled on your website. This has interrupted the import process..
Kindly disable debug mode and try importing Starter Template again.
You can add the following code into the wp-config.php file to disable debug mode.
define('WP_DEBUG', false);

Wydaje mi się, że zrobiłem i przeczytałem już wszystko ale nie udało mi się zrobić aby ten komunikat znikł. Aczkolwiek nie ukrywam, że od niedawna użytkuje Wordpressa i być może jest to banalny problem natomiast dla mnie jest nie do przeskoczenia.

Będę Wam ogromnie wdzięczny za pomoc :)

Miłego Piątku :)

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 104
Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez kamillaskowski » 27 gru 2020, o 18:36

Wejdź w wp-config.php (jest na serwerze gdzie zainstalowałeś WordPressa) i

1/ jeśli jest tam define('WP_DEBUG', true); to zmień true na false
2/ jeśli nie ma takiego zwrotu to dodaj na końcu define('WP_DEBUG', false);

no avatar
Kamil Szydłowski
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 sty 2021, o 12:19

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez Kamil Szydłowski » 2 sty 2021, o 12:22

Mam podobny problem od wczoraj. Co robić jeśli dodanie define('WP_DEBUG', true); nie pomaga...?

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 104
Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez kamillaskowski » 2 sty 2021, o 12:43

Należy ustawić define('WP_DEBUG', false);
Kamil Szydłowski lubi ten wpis.

no avatar
Kamil Szydłowski
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 sty 2021, o 12:19

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez Kamil Szydłowski » 2 sty 2021, o 12:46

Tak, oczywiście - racja. Ale ja się przejęzyczyłem, chodziło mi oczywiście o to, że dodanie
define( 'WP_DEBUG', false );
nie pomaga.
Co można jeszcze zrobić w takim wypadku...?

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 104
Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez kamillaskowski » 2 sty 2021, o 13:33

A jaki komunikat otrzymujesz?

no avatar
Kamil Szydłowski
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 sty 2021, o 12:19

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez Kamil Szydłowski » 2 sty 2021, o 13:41

Prepare Import XML Failed!
WordPress debug mode is currently enabled on your website. This has interrupted the import process..
Kindly disable debug mode and try importing Starter Template again.
You can add the following code into the wp-config.php file to disable debug mode.
define(‘WP_DEBUG’, false);

Próbowałem instalacji WP od nowa, instalacji Starter Template z usuniętymi wszystkimi wtyczkami, różnych przeglądarek itp. Hosting w nazwa.pl.

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 104
Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez kamillaskowski » 2 sty 2021, o 15:10

Jeśli wyskakuje ta informacja, to prawdopodobnie w pliku wp-config.php źle wprowadziłeś define(‘WP_DEBUG’, false);
albo masz dwie wartościu true i false
Kamil Szydłowski lubi ten wpis.

no avatar
Kamil Szydłowski
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 sty 2021, o 12:19

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez Kamil Szydłowski » 2 sty 2021, o 15:44

Słuszna uwaga, ale true u mnie nie ma nigdzie (w ogóle nie było linijki z wp_debug wcześniej)
A plik wygląda od połowy tak (pominąłem tutaj te dane niezmieniane, co są na początku):

/**
* WordPress Database Table prefix.
*
* You can have multiple installations in one database if you give each
* a unique prefix. Only numbers, letters, and underscores please!
*/
$table_prefix = 'wp_';

/**
* For developers: WordPress debugging mode.
*
* Change this to true to enable the display of notices during development.
* It is strongly recommended that plugin and theme developers use WP_DEBUG
* in their development environments.
*
* For information on other constants that can be used for debugging,
* visit the documentation.
*
* @link https://wordpress.org/support/article/d ... wordpress/
*/
define( 'WP_DEBUG', false );
/* That's all, stop editing! Happy publishing. */
/** Absolute path to the WordPress directory. */
if ( ! defined( 'ABSPATH' ) ) {
define( 'ABSPATH', dirname( __FILE__ ) . '/' );
}
/** Sets up WordPress vars and included files. */
require_once ABSPATH . 'wp-settings.php';

Avatar użytkownika
kamillaskowski
Świeżak
 
Posty: 104
Reputacja: 15 pkt
Od: 16 lis 2020, o 19:29
Lokalizacja: Rudziczka, Polska

Re: Starter templates - problem z ściągnięciem szablonu stro

przez kamillaskowski » 2 sty 2021, o 17:30

/**
* WordPress Database Table prefix.
*
* You can have multiple installations in one database if you give each
* a unique prefix. Only numbers, letters, and underscores please!
*/
$table_prefix = 'wp_';
define( 'WP_DEBUG', false );


Spróbuj dać w tym miejscu
Kamil Szydłowski lubi ten wpis.

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron