Standard ogłoszenia

Ważne komunikaty, ogłoszenia związane z działalnością forum.
no avatar
mirokoda
Świeżak
 
Posty: 94
Reputacja: 4 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Standard ogłoszenia

przez mirokoda » 8 sty 2018, o 18:38

wyobraź sobie, że dzwonisz na pogotowie. Mówisz: człowiekowi leci krew! Czy to jest informacja wystarczająca dla ratowników? NIE. Krew może lecieć z nosa, ze skaleczonego palca albo z dziury w tętnicy szyjnej. To jakie informacje podasz jest kwestią życia lub śmierci. Dlatego proszę uważaj co mówisz. Jeśli piszesz, że potrzebujesz pomocy ze stroną, bo stało się to a to... to musisz podać do niej link! Słowa to tylko słowa. Ja je rozumiem tak, a ty je rozumiesz tak. Przy czym tak jest różne od tak.Fakty są bezsporne! Pacjent pokazuje co z nim nie tak. Specjalista będzie wiedział co zrobić by go wyleczyć. Ale musi go zbadać! Dla tego link jest niezbędny!

Problem z kodem. To druga kwestia. Nie można zapytać o problem z kodem nie pokazując go! Teorią kodowania zajmują się inne portale... jest ich mnóstwo w sieci... jednak jeśli zapytasz: napisałem to a to i dostałem błąd, nie wiem co robić? to wierz mi, programiści nie zostawią na Tobie suchej nitki. Będą się wyżywać na tobie latami...bez litości. Nawet swoim dzieciom będą opowiadać o Tobie. Kod jest niezbędny!

To jest standard pytań o konkretne sprawy. Absolutnie nieprzekraczalny. Proszę adminów aby to opublikowali jako standard pytania/prośby o pomoc.
Co innego jeśli idzie o rozważania akademickie. Tu można ględzić bez końca. Każdy problem może być rozwiązany tak lub siak... to nie ma znaczenia, ważna jest dyskusja i ferment mózgowy.
microkoda. com | kuba mazur

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 171
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Standard ogłoszenia

przez bercik156 » 31 maja 2018, o 21:44

Jestem za
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D


Powrót do Sprawy organizacyjne

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron