Sportowa strona - co więcej?

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
fotolukasso
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lis 2013, o 12:36

Sportowa strona - co więcej?

przez fotolukasso » 20 lis 2013, o 12:47

Witam. Proszę o radę jakie ciekawe pluginy można by umieścić po prawej stronie - tak aby zaktywizować nieco innych rodziców i dzieciaki. Coś z fejsem? Bardzo proszę o wszelkie luźne propozycje.
http://widok-2005.pl Pozdrawiam serdecznie

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Sportowa strona - co więcej?

przez DMati » 21 lis 2013, o 21:47

Po co? Masz lekką, czytelną stronkę. Chcesz ją przypakować widgetami by była jak choinka na święta?

Zaktywizuj rodziców i dzieciaki ciekawą treścią, konkursami (jeżeli jest taka możliwość) oraz wpisami/akcjami na stronach w social media.

Zainstaluj forum, może czat, może dział Pytań i odpowiedzi (na pewno ktoś tam ma jakieś pytanie/a) aby mieć jakieś miejsce na dyskusje i wsio.

do forum simpleforum albo coś skromniejszego znajdziesz całkiem sporo wtyczek na wordpress.org
do czatu np qchat

Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowa strona - co więcej?

przez Master » 8 sty 2014, o 21:13

Stronę "kontakt" radzę przesunąć na koniec. Nie wygląda to za ładnie.
Czat ?
może być. Widzety też są potrzebne więc nie warto zniechęcać innych.

no avatar
fotolukasso
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 lis 2013, o 12:36

Re: Sportowa strona - co więcej?

przez fotolukasso » 20 lut 2014, o 12:16

Powiem tak. Rodzice to dość mała grupa ( 40 dzieciaków ) użytkowników, ale starałem się jak mogłem aby ich pobudzić do działania i tym samym odwiedzania strony. Powstał kanał na you tube na którym sami dodają sobie filmy oraz fanpages który "ściąga" trochę wejść. Wtyczka z listą filmików w danym kanale coś mi się krzaczyła mocno z tym szablonem i zrezygnowałem - pozostał jeden filmik w sidebarze - ale kręcimy już promo-film dla drużyny więc będzie tam dla niego stałe miejsce. Co do feja to stały - dobrze sprawdzony motyw - zajawka zdjęciowa i reszta do zobaczenia na stronie ... zdaje egzamin. 100 unikalnych gości po raz pierwszy przekroczyłem 18 grudnia a potem jao klub rozegraliśmy kilka turniejów - tak więc rodzice z pozostałych drużyn również wchodzili oglądać na fotach swoje pociechy.
Kontakt przesunięty - simpleforum - pomysł znakomity - postaram się go wcielić w życie ale na początku maja - wtedy drużyna gra w turnieju który trwa prawie 2 miesiące - co weekend - Będzie o czym dyskutować.
Bardzo dziękuję za uwagi i zapraszam do odwiedzenia strony po 3 miesiącach - w szczególności galerii zdjęć które są mojego autorstwa. http://widok-2005.pl

no avatar
beti
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 lis 2014, o 22:29

Re: Sportowa strona - co więcej?

przez beti » 9 lis 2014, o 23:48

Gratuluję pierwszej setki! Strona jak na mój gust przyjemna w odbiorze. Życzę dalszych sukcesów!




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości