Social po artykułem i reklamą - jak?

Masz problem z modyfikacją wtyczki Wordpress, to odpowiednie miejsce na Twój wpis.
no avatar
anielka41
Świeżak

Reputacja: 2 pkt
Od: 9 kwi 2013, o 12:28

Social po artykułem i reklamą - jak?

przez anielka41 » 12 wrz 2014, o 17:33

Witam,
mam problem.
Zainstalowałem sobie WP Socializer. Aktywowałem wtyczkę i jest wszystko super, z jednym ale.
Ikony społecznościowe wyświetlają się pod tytułem artykułu, a początkiem contentu i tutaj jest dobrze.
Jak włączam wyświetlanie pod artykułem to ikony wyświetlają się pod contentem a pod nimi reklama adsense. Jak zamienić kolejność wyświetlania, aby WP Socializer wyświetlał się na samym końcu content, a nie przed reklamą? Wtyczka jaką mam zainstalowana do obsługi reklam to quick adsense.
Możecie jakoś pomóc?
Pozdrawiam

no avatar
admin
Administrator

Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39

Re: Social po artykułem i reklamą - jak?

przez admin » 19 wrz 2014, o 13:42

Witaj,
pozostaje Ci chyba jedynie modyfikacja w kodzie w jednej z wtyczek, WP Socializer lub Quick adsense.
Należałoby odszukać w kodzie fragment dotyczący definiowania kotwicy add_filter - the_content i ustawienia jej priorytetu (kolejności uruchomienia). Np. w Quick adsense należałoby odszukać fragment kodu
Kod: Zaznacz cały
add_filter('the_content'

i ustawić priorytet (3 parametr) większy bądź mniejszy niż 2 wtyczka WP socializer w zależności co pierwsze miałoby się wyświetlać reklama czy przyciski społecznościowe. Czasami być może trzeba będzie dodać 3 parametr.
Może to wyglądac tak
Kod: Zaznacz cały
add_filter('the_content', nazwa_funkcji, 9999);

Możesz również sprawdzić jakie kotwice są uruchamiane dla the_content korzystając z wtyczki Debug Bar https://wordpress.org/plugins/debug-bar/ i jej rozwinięcia dotyczącego kotwic (filtrów i akcji) Debug Bar Actions and Filters Addon https://wordpress.org/plugins/debug-bar ... ers-addon/. Wtedy po zainstalowaniu ich możesz przejść do frontendu strony i przechodząc do szczegółów wpisu podświetlić jakie są priorytety dla wyświetlania kontentu co być może ułatwi Ci ustawienie priorytetów dla wtyczek WP Socializer i Quick adsense.