Sklep internetowy, a płatność ratalna na Wordpress

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
Sebek11

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 maja 2020, o 11:00

Sklep internetowy, a płatność ratalna na Wordpress

przez Sebek11 » 29 lis 2020, o 10:28

Cześć
Z jakiego systemu płatności ratalnej w sklepu online korzystacie? Najważniejsze jest to, aby działał poprawnie na sklepie postawiony na Wordpressie, pozdrawiam!

no avatar
Tomes

Od: 28 maja 2020, o 22:51

Re: Sklep internetowy, a płatność ratalna na Wordpress

przez Tomes » 29 lis 2020, o 10:31

My od ponad pół roku wprowadziliśmy system płatności ratalnej na Wordpress od iRaty.pl i zajrzyj sobie na https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca i przekonaj się jak to działa oraz ile możliwości są w stanie zapewnić. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że dość szybko uda Wam się go do siebie wprowadzić.

no avatar
Felka

Od: 1 cze 2020, o 08:25

przez Felka » 29 lis 2020, o 10:33

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, ogólnie nie tak łatwo znaleźć dobry system ratalny na Wordpress. Natomiast iRaty i opcja iLeasing działają poprawnie. Jednocześnie będziecie mogli liczyć na rzeczowe podejście do klienta, dobre ceny i łatwość w obsłudze (a klienci nie mieli jak do tej pory żadnych zastrzeżeń).

no avatar
Sebek11

Od: 29 maja 2020, o 11:00

przez Sebek11 » 29 lis 2020, o 10:35

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i również liczę na dalszy rozwój naszego tematu.

no avatar
Oleksy

Od: 30 cze 2020, o 08:48

przez Oleksy » 29 lis 2020, o 10:38

Myślę, że akurat system ratalny na Wordpress to super opcja. Tutaj na pewno mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę iRaty.pl dzięki nim możemy liczyć na dobre warunki i wygodę przy sprzedaży droższych produktów co wcześniej nie do końca nam szło. Obsługa konkretna, klienci zadowoleni, a my skutecznie możemy też zwiększać ofertę drogich sprzętów które coraz lepiej się nam sprzedają.