Sennik online

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
andy99

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 mar 2014, o 08:56

Sennik online

przez andy99 » 4 mar 2014, o 09:02

Witajcie!

Prezentuję moją nową stronę "Dobry sennik", której tematyka dotyczy symboliki snów. Znajdziesz na niej zinterpretowane symbole z na podstawie informacji z dawnych i współczesnych senników. Myślę, że strona zainteresuje osoby, które próbują samodzielnie przeanalizować swoje sny. Nowe zinterpretowane hasła dodawane są niemal codzienne.

Strona ze snami: http://www.dobrysennik.pl

Zapraszam do oceny, gdyż jest to mój pierwszy blog na wordpressie.

no avatar
anielka41
Świeżak

Reputacja: 2 pkt
Od: 9 kwi 2013, o 12:28

Re: Sennik online

przez anielka41 » 4 mar 2014, o 12:31

Pomysł dobry, idealny pod jakieś reklamy. Szablon gotowiec, a więc nic specjalnego...

DMati
Bloger

Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19

Re: Sennik online

przez DMati » 15 mar 2014, o 13:18

Ogólnie to lekko i przejrzyście. Dla mnie ok. Jedynie co bym zmienić to footer - brzydki, za duża czcionka po prawej + ta biel. Oraz widget z opisem bloga przeniósł albo na dół nad/obok stopki albo na osobną stronę np: "O stronie".

Szablon gotowiec, a więc nic specjalnego...

A co w tym złego? Unikatowy szablon kosztuje swoje, a własnoręcznie wykonany wymaga wiedzy i czasu. Przy tylu fajnych darmowych skórkach na WordPress.org lub płatnych na themeforest czy innym sklepiku po co wydawać za dużo kaski jak można mniej a z czasem o coś unikatowego można się pokusić.

Powrót do Oceń stronę