Scholarship Pro 1.0.3 by Mystery Themes

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
sduczek83

Reputacja: 0 pkt
Od: 12 gru 2019, o 07:24

Scholarship Pro 1.0.3 by Mystery Themes

przez sduczek83 » 13 gru 2019, o 10:03

Hej.

Kupiłem. Po przeliczeniu zapłaciłem na polskie ~180 zł.
Tak prezentuje się opis motywu z zakładki Wygląd -> Motywy:
Scholarship Pro is the premium version of scholarship education WordPress themes containing all the strength of eLearning WP but with a better UI/UX. It would be the best choice for anyone with an intent to promote education online. Launch your institutional site with the Scholarship Pro education WordPress theme! View full Demo here: http://demo.mysterythemes.com/scholarship-pro-landing/ | Support: https://mysterythemes.com/support/

Motyw ładny, responsywny. Na potrzeby edukacji imo super.
Mam kilka drobnych problemów. Proszę o pomoc, może ktoś wie jak je rozwiązać?
:arrow: Adres strony, którą zarządzam to: zs.ketrzyn.pl

1. Jak dodać paginację postów w dziale Aktualności na stronie głównej? Chciałbym, żeby strona wyświetlała 6 postów (w takiej formie graficznej, jak to obecnie wygląda), po czym była możliwość przejścia do kolejnej strony. Wystarczy dodać wtyczkę z paginacją? I co potem? W edytorze CSS motywu znalazłem kod odpowiedzialny za paginację, ale nie wiem, jak z niego skorzystać :(
    2. Dział Szkoła w obiektywie wyświetla obecnie posty z określonej kategorii (dokładnie: powtarza posty z sekcji Aktualności, lecz prezentuje je w nieco innej postaci graficznej --> ofc bez sensu). :idea: Chciałbym je zastąpić albumami zdjęć. Może ktoś podpowiedzieć jakąś darmową wtyczkę galerii obsługującą albumy?

Sławek.

Kolosowsky
Świeżak

Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54

Re: Scholarship Pro 1.0.3 by Mystery Themes

przez Kolosowsky » 14 gru 2019, o 20:42

Cześć. Jeśli jest możliwość w ustawieniach motywu włącz paginację, jeśli nie ma takiej opcji lepszym wyjściem będzie dopisanie takiej funkcji w szablonie. Jest wiele poradników opisujących jak to zrobić, a będzie to lepsze rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o galerie to NextGen Gallery.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

Powrót do Motywy Wordpress