samodzielnie czy z pomocą?

Dział związany z pozycjonowaniem i optymalizacją naszych projektów Wordpressowych.
no avatar
Cornelia2
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 13 paź 2019, o 17:50

samodzielnie czy z pomocą?

przez Cornelia2 » 6 gru 2019, o 09:20

Dzień dobry!
Zastanawiam się, czy na pewno możliwe jest skuteczne pozycjonowanie na własną rękę, i to wyłącznie poprzez działania on-site (jak Google przykazało)? Bo próbujemy coś zdziałać w tym temacie, niby Search Console wynajduje coraz mniej mankamentów... a pozycje rosną w tempie żółwim, jeżeli w ogóle :?:
W pozycjonowaniu korzystacie z pomocy specjalistów SEO, a może komuś udało się przebić do - powiedzmy - TOP 3 na konkurencyjną frazę bez takiego wsparcia?

Ponieważ dostałem ofertę od - https://afterweb.pl/agencja-pozycjonowanie-seo/ gdzie zainteresowała mnie cena i zakres usług oraz bardzo biznesowe podejście na korzyść obu stron.
Ostatnio edytowano 4 lut 2020, o 15:49 przez Cornelia2, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: samodzielnie czy z pomocą?

przez Kolosowsky » 6 gru 2019, o 20:07

Cześć Cornelia2, wszystko uzależnione jest od wielu czynników i niszy, w której operujesz. Jasne, można samemu osiągnąć wyniki ale wymaga to czasu, zaangażowania i odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi. Jeżeli brak Ci samozaparcia w tym temacie, oczekujesz szybkich wyników - lepiej jest to zlecić.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
mobilne
 
Posty: 31
Reputacja: 0 pkt
Od: 15 gru 2019, o 12:35
Lokalizacja: Polska

Re: samodzielnie czy z pomocą?

przez mobilne » 15 gru 2019, o 14:58

Wszystko zależy od tego ile masz czasu. Równie dobrze możesz znaleźć niszowe long-tail keywords które są dobrze konwertujące (jeżeli sprzedajesz) i małym nakładem pracy wypozycjonować witrynę po URL + title + meta + treści.
http://mobilnezarabianie.pl/ Programy Afiliacyjne

Avatar użytkownika
OnRise
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 17 gru 2019, o 12:56
Lokalizacja: OnRise.pl

Re: samodzielnie czy z pomocą?

przez OnRise » 18 gru 2019, o 14:48

Tak jak napisali moi poprzednicy, pozycjonowanie jest dosyć mocno skomplikowane i nauczenie się tych wszystkich zagadnień jak i elementów wpływających na pozycje strony w wyszukiwarce jest dosyć czasochłonne jak i również kosztowne bo zazwyczaj aby dobrze wypozycjonować stronę trzeba wykupić kilka narzędzi, które Ci w tym pomogą. Natomiast nie jest to też rzeczą niemożliwą do ogarnięcia i warto znać podstawy pozycjonowania chociażby po to aby w przyszłości monitorować pracę agencji, której ewentualnie zlecisz to zadanie tak aby wiedzieć czy Cię nie oszukują i nie biorą pieniędzy za nic.

A jeżeli chodzi o wypozycjonowanie strony tylko za pomocą działań on-site to niestety muszę Cię zmartwić bo jest to sztuka dla sztuki. Bez pozyskania porządnych linków niestety ciężko jest być na wysokich pozycjach, szczególnie w konkurencyjnych branżach.


Powrót do Pozycjonowanie i Optymalizacja

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron